Aattelin jos tämmösen hankkis http://www.pixmania.com/fi/fi/134447/art/creative/mp3-soitin-fm-muvo-v200-1.html
Mielellään mahdollisimman halpa muttei ihan krääsäkään... ja toi 128 mt varmaa riittää mulle et isompaa tallenuskapasiteettia en tarvi.
Mielellään mahdollisimman halpa muttei ihan krääsäkään... ja toi 128 mt varmaa riittää mulle et isompaa tallenuskapasiteettia en tarvi.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis haluat halvan ja laadukkaan mp3 soittimen. Sitten sun pitää ostaa kaksi. Se halpa ja se laadukas. Molempia ei saa yhdessä.
Ja ilman muuta 128 Mt riittää, siihenhän saa mahtumaan peräti 20-30 biisiä... johan tuota kuuntelee viikon...
tämän.
http://www.pixmania.com/fi/fi/52132/art/hama/mp3-soitin-dmp-100-sd-mmc.html
Toimii muistikorteilla. Voit vaihtaa suurempaan korttiin, kun 128mb käy pieneksi.
(Ja jäähän sitten lisäksi se vanhakin kortti).
Tämä oli lähtökohtana, kun soitinta päätin hankkia.
sillä siinä on liian pieni muistitila. Ainakin 256-512Mb pitää olla ja enempikään ei ole pahitteeksi.