Ei kai nyt kukaan ole niin pahvipää että kertoo moisesta jutusta vaimolleen,en ainakaan minä.Takana 25 vuotta avioliittoa ja sen aikana on tullut useasti hypättyä vieraaseen petiin.Tunnustan olevani seksiaddikti ja pettämiset liittyvät tähän.Kodin kylmäkiskoisuus on ajanut erilaisiin suhteisiin niin naisten kuin miestenkin kanssa.Olen aina nauttinut kertaakaan ei ole omatunto kolkuttanut.Ja luulen ettei kolkutakaan.
ei kai nyt kukaan niin pahvipää ole
olen pettänyt ja tulen pett...
41524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Älä luule,että olet ainoa teidän parisuhteessa,joka pettää,vaimosi on kyllästynyt olemaan sinun kanssa sängyssä.Olet selvästi lähetyssaarnaaja tyyppi, jolta puuttuu mielikuvitus sängyssä.Yrität valehdella,että sulla muka on muita suhteita hmmmm...vaimollasi taitaa olla???
me täällä eletään eikä hautaan olla vielä menossa.............
No mitä kummaa täällä sitten asiaa ihmettelet, jos ei omatunto kolkuta ja sinulla asiat siis hyvin?
Olisit sitten hyvä ihminen hiljaa ja tyytyväinen.
nii no ei kai se niin vaarallista oo jos joskus käy vieraissa no mitä määkin oon ollu saman miehen kaa kohta 15v. ni kyllä ei siinä enää mitää kiihkoa toisee tunne enää sillee ku joskus nuorempana .ei se tee ku ihan hyvää parisuhteelle.jaksaa toiset 10.moikka mä meen ny hei vaa sulle