hitaat hakusessa

Eli sain juuri pari cd:llistä bile musaa lauantaisiin tupareihin! Nyt tarvittais vaan yhden cd:n verran hitaita biisejä mitä voisi sitten loppu illasta laittaa soimaan. Itselle ei tullut oikeen mitään mieleen joten jos täältä löytyisi apua! kauniita hitaita biisejä vaan listaamaan :D kiitos!
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kwan:Decades of the heart
Anssi Kela:Kipinöitä
Maija Vilkkumaa:Hiuksissa hiekkaa
Zen Cafe:Pistät avaimet lukkoon
Tehosekoitin:Pyydä tähdet taivaalta

Äänestä

Marssit levykauppaan ja ostat pari kokoelmaa rock-ballaadeja sisältävää levyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monique kirjoitti:

Eli sain juuri pari cd:llistä bile musaa lauantaisiin tupareihin! Nyt tarvittais vaan yhden cd:n verran hitaita biisejä mitä voisi sitten loppu illasta laittaa soimaan. Itselle ei tullut oikeen mitään mieleen joten jos täältä löytyisi apua! kauniita hitaita biisejä vaan listaamaan :D kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu