Lävistykset on rumia

Voi tuota onnetonta nuorisoa kun se lävistää.Ne on rumia.Meniköperille :rumia.Esim.rotarit ei ota lävistettyjä ees töihin ,ettei muuta kuin lapio kouraan.
9653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tarkotatko kaikkia lävistyksiä.. meinaan vaan että mulla on kielessä ja se ei kauheen paljon näy mihinkään!

Mut tietty makunsa KULLAKI! Vaik on tätä kehuttukki!

Äänestä

Säälittävää huomionhakuisuutta tuollainen touhu on. Eivät raukat tajua mitä itselleen tekevät. Kohta ne rupeevat silpomaan niveliään uusimman villityksen huumassa...Eihän tuollaiset voi edes ojaa kaivaa kun niillä on palleissakin tapit ja kuulat....

Äänestä
  • ...ojaa kaivanut. Eipä taida ne lävärit sitä hommaa kauheasti haittaavan.

    Kellonajoista ja mielipiteistä päätellen olet varmaan Securitaksessa tai jossain muussa vastaavassa ihmistenpotkimisfirmassa töissä. No, saahan siihen varmaan ihan kivat yölisät:)

    Vaihda johonkin liberaalimpaan hommaan, niin voit sinäkin ottaa lävärin tai pari. Eikös se sanonta mene jotenkin, että siitä puhe mistä puute:)

    Äänestä

  • Hukka kirjoitti:

    ...ojaa kaivanut. Eipä taida ne lävärit sitä hommaa kauheasti haittaavan.

    Kellonajoista ja mielipiteistä päätellen olet varmaan Securitaksessa tai jossain muussa vastaavassa ihmistenpotkimisfirmassa töissä. No, saahan siihen varmaan ihan kivat yölisät:)

    Vaihda johonkin liberaalimpaan hommaan, niin voit sinäkin ottaa lävärin tai pari. Eikös se sanonta mene jotenkin, että siitä puhe mistä puute:)

    En oikein ymmärrä mitä hänenkaltainen henkilö tekee tällä palstalla. Esim. minä en pidä suuseksistä, mutta en silti mene suuseksipalstalle haukkumaan kaikkia, jotka sitä harrastavat.

    Anna Keke kaikkien kukkien kukkia! Lävistykset ovat nykyajan villitys siinä missä kivipestyt farkut 80-luvulla.

    Äänestä

shit u!!!!

Äänestä

kiva suudella semmosen ihmisen kanssa, jolla on joku mätivä huulikoru. siis todella kiihottavaa. tai kattella 20mm korvanreikää .missä on miltein korvan lehti poikki ainakin ihan sininen.todell sexyä.

Äänestä

10 vuotta vanha keskustelu. Leksa on varmaan silti entisessä trimmissään, kauniina lävistämättömine sileine ihoineen.

Jotkut sitä vaan fiksoituu vastustamaan jotain asiaa. Kuten aborttia, evoluutiota, lävistyksiä, tatuointeja, rahan valtaa. Se on sitten koko elämä se, ja estää aika paljon näkemästä.

Kannattaisipa Leksan kävellä nyt kesäisiä Helsingin katuja. Yhdellä sun toisella on lävistyksiä ja tatuointeja. Joillakin on elopainoa niin, ettei tahdo ohi päästä. Toisilla taas niin vähän, että hiuskarvaksi luulee koko ihmistä. Ja nakuranta sitten. Joku on ihan luojan luomassa tilassa, toinen on ajellut karvansa. Hyi tavaton, miten luonnotonta!

Kun itse kuljen katuvilinässä (saatikka sitten julkisissa) niin eniten katselen trimmissä olevia, miellyttävät silmää kaikkinen lävistyksineen ja tatuointineen ja ajeltuine karvoineen (mitä itsellänikin on). Hyi sanon siinä vaiheessa, kun luonnollisuutta ylistävä ihminen syö ja juo itsensä kokoon kymmennen äksää ja ällä. Suussa oleva rauta (hammasrauta tai lävistys) ei estä suutelua, mutta normaalit normin mukaiset kaljat ja tupakat yök yök yök.

Äänestä

alottaja oot ruma

Äänestä

joo aivan menee huomion huoraamiseks toi touhu korvakorut vielä ymmärrän mut en vaan kykene ymmärtämään niitä niittejä naamas yks kutonen otti lävistyksen leukaan eikä se tehny siitä yhtään kauniinpaa tais olla vähän huomion kipee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leksa kirjoitti:

Voi tuota onnetonta nuorisoa kun se lävistää.Ne on rumia.Meniköperille :rumia.Esim.rotarit ei ota lävistettyjä ees töihin ,ettei muuta kuin lapio kouraan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu