Olen katkera rumuudestani

sen rumuuden takia..Tekisi mieli jäädä kotiin ainiaan, forever..Until the Bitter End!

OO
(tässä ovat muodolliset terveiseni)

Ei, ihmisarvoa en omista.Enkä kasvoja, joita kehtaisi näyttää.
1671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

murkkuja, jotka luulevat olevansa rumia kun joku kiusaava kaveri niin on väittänyt.
Erittäin todennäköisesti et ole ruma ollenkaan.
Itseäni haukuttiin koulussa (kateelliset kiusaajani) rumaksi ja kesti tolkuttoman pitkän aikaa huomata, että minähän olen jopa kaunis. Mikä tälläkin viikolla on tullut aika monta kertaa kuultua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja siitä, et olen vihattu kirjoitti:

sen rumuuden takia..Tekisi mieli jäädä kotiin ainiaan, forever..Until the Bitter End!

OO
(tässä ovat muodolliset terveiseni)

Ei, ihmisarvoa en omista.Enkä kasvoja, joita kehtaisi näyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu