Palautusjuomista

Kaupassa oli useita eri palautusjuomia esim. fastin,recon,dexalin jne. Mitä olette käyttänyt
mikä oli parasta?
3535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käytännössä en ole ravintoarvoiltaan samankaltaisissa tuotteissa juuri eroja havainnut. Suosin itse protskujen ja hiilareiden sekoitusta, en siis pelkkää hiilaripitoista urheilujuomaa tai protskupirtelöä. On ihan itsestä kiinni, mikä maistuu parhaalta jne. Ravintoarvot näkee yleensä paketin kyljestä ja siitä voit sitten ihan itse päättää, millaisen seoksen valitset vai sekoitatko itse.

Sen verran tietty voi valistaa, että isot jauhepussit tulevat pitkällä tähtäimellä huomattavasti kerta-annospusseja halvemmiksi. Ja että useimmat jauheet ovat veteen sekoitettuna pahanmakuisia, äiteliä. Mutta kyllä ne alas saa.

Äänestä
  • Tavoite on töitten jälkeen palautua nopeasti

    Äänestä

  • Palautteilija kirjoitti:

    Tavoite on töitten jälkeen palautua nopeasti

    Oletetaan, että kyseessä ei ole provo.

    Käytä hiilaripitoista juomaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palauttelija kirjoitti:

Kaupassa oli useita eri palautusjuomia esim. fastin,recon,dexalin jne. Mitä olette käyttänyt
mikä oli parasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu