Sattuisko kukaan tietämään jotain tälläistä:
"mister...you could be my baby..."
Naisella oli aika eroottinen ja söötti ääni. Näin joskus tulevan TV:stä jossain mainoksessa...80-luvun kokoelma tai 90-luvun kokoelma. OstosTV tai muuta juttuja. Biisi on jäänyt vaivaamaan mua.
Tais tulla heitettyä paha...mutta biisi on mulle tärkeä!
80/90-luvun popbiisi
poppari82
4
389
Vastaukset
- plörö
Kuuluu jonnekkin donna summer osastoon
mutta nimi mulla on hukassa
Onks se tää "I can boogie" systeemi ?- poppari82
Muistaakseni laulaja oli tosi vaalea, ainakin iholtaan. Musiikkivideossa oli jokseenkin söpöt, barbimaiset kasvot.
- peppuli
http://www.bide-et-musique.com/song/1617.html
no koklaa sitten BACCARAA kesti 2sek löytää kuuklestEi oo Baccaraakaan...Olen käynyt joskus läpi Baccaran kokoelman (poptori)...ei oo siinä.
Muistaakseni oli vain yksi laulajatar ja aika isot rinnat sillä (jos niin saa sanoa).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351988
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654