Hennesin musta vyö

onko kukaan tilannut hennesin postimyynnistä sitä 6cm leveetä mustaa vyötä?

onko se sellainen "muotoiltu" vai "suora" ? Kuinka toimii farkkujen lenksuis?
2443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..siis sitä jossa on se iso hieno solki..

Äänestä

..kyseisen vyön...täytyyhän farkuis olla kunnon levee vyö jos on isot lenksutkin...;) kapeet vyöt on yök..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


beltgirl kirjoitti:

onko kukaan tilannut hennesin postimyynnistä sitä 6cm leveetä mustaa vyötä?

onko se sellainen "muotoiltu" vai "suora" ? Kuinka toimii farkkujen lenksuis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu