Mitä mieltä olette leffasta...? (: Muuten ois kiva jos tietäisitte mikä on tämän biisin nimi,joka on myös kyseisestä leffasta,se mene jotenkin näin..
You see I cannot be forsaken, Because I’m not the only one. We walk amongst you
Feeding, raping. Must we hide from everyone
You see I cannot be forsaken, Because I’m not the only one. We walk amongst you
Feeding, raping. Must we hide from everyone
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olihan se ihan hyvää katseltavaa.
HIukan valoitusta Lestatiin ja hänen menneisyyteensä (ainakin minusta,joka ei ole lukenyt Ricen kirjoja).
Mutta muuten elokuva oli pettymys; odotin hiukan parempaa. Kuten esim. Varjojen valtakunta joka ei välttämättä ole perinteisimmistä vampyyri-elokuvista pitävistä mieleen.
se oli mun mielestä niin kamalaa kuraa ettei voi olla tosikaan. miten niin huonon leffan voi edes tehdä. siinä ei ole mitään hyvää. aivan täyttä p..kaa.
kirjat olen lukenut enkä oikeen käsitä että kun ykkösestä on tehty leffa niin jätetään kakkososa väliin ja hypätään suoraa kolmoseen. joo taidan jättää haukkumisen tähän en todellakaan suosittele kyseistä leffaa.
Mahtava elokuva ite pidin siitä tooosi paljon.
Ja Kappale on Forsaken mee googleen siel löytyy sivu josta voi kattoa leffan musavideoita, ja muuta kivaa.