Liv Kristinehän on PASKA laulaja!!!

Vain Marco H. on huonompi!

Voi vittu mikä paska laulaja tuo täällä hehkutettu Liv Kristine on. Tsekkasin just videon. Ette te kyllä mitään musiikista ymmärrätte, jos ton Saksalais-norjalaisen Kikan perään kuolaatte??

Muija ei osaa edes laulaa, lavakarisma ja liikehdintä on tuo mieleen kotimaisen KIKAN blondattuine hiuksineen!

Todennäköisesti muija on vielä varmaan lespo ja huono panokin??

Ehkei se Tarja ole maailman paras laulaja, mutta tuon teennäisen Kristinen vääntelehtemisen rinnalla 10 kertaa parempi laulaja ja lavallaolija. Next.

Taitaa olla NW dead kamaa bändinä, jos ei parempaa ole esittää? Kuka sitäpaitsi lähtee ton rökityksen jälkeen bändiin töihin?

Siinä sitä onkin maailmanluokan viihdettä, kun Liv Kristine heiluttaa huoranpersettään ja "laulaa" nenänasaalillaan, Marco raakkuu taustalla kuin varis ja Holopainen pimputtaa koskettimilla heikkotasoisia Pink Floyd covereita.

Ei vitttuuuuuuu.

7

808

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hippimiekkonen

      1) Tuomaksen mukaan uutta laulajaa ei ole valittu. Liv on vain median turhaa spekulaatiota.

      2) Marco on joka tapauksessa Suomen paras laulaja, oli kyse miehistä tai naisista.

      3) Menehän kotiin kasvamaan ja häpeämään, ja sano äidillesi että pesee suusi saippualla.

    • raakaa textiä

      Liv on saanut vasta lapsen, tuskin on "lespo". Naimisissa nykyisen bändinsä hemmon kanssa, voi olla esteenä Nightwishiin liittymiselle.

      Livin bändin nyky musa paskaa, mutta Theatre of Tragedy yhtyeessä Liv loisti. Hyviä biisejä laulettavaksi ja veti tyylillä.

      Yhtye jäi samaan tyyliin kuin Tarjalla Nightwish. Paitsi että Liviä ei haukuttu, annettiin vain fudut (oli jo Saksassa eikä norge kundit diganneet vaikka sinänsä kaikki ok). Ja kimma jatkoi heti musisointia muissa ympyröissä.

      • En ole koskaan kuullutkaan sellaisesta tyypistä..enkä usko,että sitä valitaan laujaksi!


      • Rampa Roope
        Leena kirjoitti:

        En ole koskaan kuullutkaan sellaisesta tyypistä..enkä usko,että sitä valitaan laujaksi!

        http://www.livkristine.de/

        Norjasta syntyisin.

        Bändit:
        Theatre of Tragedy.
        Leaves Eyes.

        Ollut Suomekin televisiossa haastattelussa kun bändinsä käväisi suomalaisella studiolla.

        Kai luulis google löytävän.

        Ainut vaihtoehto jolla Nightwish selviää. EI enää kiteeläiset pimut toimi tuolla tasolla.


      • Rock´ kukko
        Rampa Roope kirjoitti:

        http://www.livkristine.de/

        Norjasta syntyisin.

        Bändit:
        Theatre of Tragedy.
        Leaves Eyes.

        Ollut Suomekin televisiossa haastattelussa kun bändinsä käväisi suomalaisella studiolla.

        Kai luulis google löytävän.

        Ainut vaihtoehto jolla Nightwish selviää. EI enää kiteeläiset pimut toimi tuolla tasolla.

        Kyllä Liv olisi hyvä valinta jos muuten lähtee/joutaa ja omat bändikuviot antavat myöden.

        Olen 100% varma, että Liville se olisi myös taloudellisesti hyvä nakki ja antaisi Nightwishille lisää faneja ja uskottavuutta.

        Oncen myötä bändi viimeistään pomppasi maailman eliittiin ennen kaikkea musiikilla ja taidollaan.

        Kaikki kunnia Tarjalle, mutta uuden solistin myötä pändi saisi muutenkin uutta potkua, niin studioon kun stagelle.


      • DarthVader
        Leena kirjoitti:

        En ole koskaan kuullutkaan sellaisesta tyypistä..enkä usko,että sitä valitaan laujaksi!

        blondi huora joka haluu leikkiä laulajaa ja jonka promokuvat on melkein pornoa...


    • hammerer

      Kuuntelin näytteen muutamasta Theater of Tragedyn biisistä ja sen perusteella voi tosiaan sanoa, että ihan turha kimittäjä on kyseessä....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      176
      2087
    2. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      36
      1737
    3. Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!

      Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      10
      1426
    4. Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?

      Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      229
      1219
    5. Sinä olet tärkeä

      Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu
      Ihastuminen
      59
      1209
    6. Varisjärvellä mersu.

      Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas
      Suomussalmi
      16
      1055
    7. Mitähän ajattelet J

      Tästä kaikesta? Mä välitän susta oikeasti.
      Ikävä
      60
      966
    8. Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...

      Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      965
    Aihe