tapporaha

kaupunki vois maksaa tapporahaa näistä torniolaisista rosvoista,tai tekisivät venäjän kans yhteis työ sopimuksen muutamaksi kuukaudeksi siperiaan kiven sisään näkis haluaako pitkätukat vielä heittää keikkaa,pitää vissin ostaa syötiksi joku auton romu ja lastata se dynämiitillä,uskosin ettei samat naamat ole enää työn touhussa
31308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihan tapeta, mutta kunnon rangaistukset näille Tornion rosvoille ja rattijuopoille. Jos eivät pysty rahalla korvaamaan, niin pakkotyöllä joka sentti ja korkojen kanssa. Jos tämäkään ei auta SITTEN SIPERIAAN muutamaksi vuodeksi.

Äänestä

Juuri näin. Vituttaa kun torniossa mellastaa sama pieni sisäpiirin varas porukka. Sanotaan että jos vaikka 10naamaa sais kerralla kiven sisään niin automurrot ja varkaudet vähenis ainakin 80%. +vielä muut varkaudet ja ilkivalta

Kaivonrengas kaulaan ja röyttän satamalaiturilta alas.

Äänestä
  • Legalize DRUGS and MURDER!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittuuntunut kirjoitti:

kaupunki vois maksaa tapporahaa näistä torniolaisista rosvoista,tai tekisivät venäjän kans yhteis työ sopimuksen muutamaksi kuukaudeksi siperiaan kiven sisään näkis haluaako pitkätukat vielä heittää keikkaa,pitää vissin ostaa syötiksi joku auton romu ja lastata se dynämiitillä,uskosin ettei samat naamat ole enää työn touhussa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu