Monessa ilmoituksessa

prinsessaa tai toisin päin.. Mitä näillä satu olennoilla te tarkoitatte?
3676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

satuolentoa, en satu olentoa!!!!Kuinka helvetissä nää yhdyssanat voi olla niin v..un vaikeita kirjoittaa?????

Eikö teillä junteilla silmä sano sitä koska sana on väärin kirjoitettu????

Äänestä
  • Satu Olento niminen nainen...mutta se oli silti väärin kirjoitettu,erisnimethän kirjoitetaan isolla alkukirjaimella,vai mitä?

    Äänestä

millooin mitäkii... kyllä multa ainakin puuttuu toinen kenkä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prinssi etsii kirjoitti:

prinsessaa tai toisin päin.. Mitä näillä satu olennoilla te tarkoitatte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu