miestä/naista saa tai viitsi etsiä..
Epätoivoiset ihmiset hakevat täältä seuraa
9
1363
Vastaukset
- mutta
eikös ole kiva, että täällä on sentään muitakin ihmissuhteissaan ja elämässään epäonnistuneita kuin sinä? Jaettu suru on pienempi suru. =)
- niimpä
...eiiikä..!!?
- vai niin
no sitten se varmaan on niin...
ja että baaristako sitä sitten löytää? ja pitääkö sitä aina ihan etsiä? - epätoivoinen in lööv
..hih..tervetuloa vaan joukkoon,ihan rohkeesti vaan kun mieli tekkee kumminkin..täältähän voipi vaikka saada muutaman uuden ystävän ja löytää rakkauden..ikävää että kohdallesi on sattunut ihmisiä joiden perusteella mielipiteesi rakennat...loppujanlopuksi on itsestä kiinni millaisia ihmissuhteita ympärilleen rakentaa...olemalla pissipää tuskin mitään herkkuja ympärillä pyörii...sitä saa mitä tilaa...;-))
- ajattelin
niimpä,..näinhän se on nähtävä..Oikeessa oot.Mulla on ajatus kateis ja vähän kaikki.Tai ainakin melkein.
- sano hammaslääkärikin...
Minulla vain ei yksinkertaisesti ole varaa ja mahdollisuuksia lähteä joka viikko baanalle.
Lisäksi olen vuorotyöläinen ja kun itselläni olisi vapaayöt alkuviikosta sunnuntaista alkaen, niin kuinkas paljon luulet minun tapaavan esim. tanssiravintoloissa mukavia miehiä?!
Kyllä se valitettavasti vaan niin on, että sinkkuja on liikkeellä pilvin pimein viikonloppuisin, jolloin minä olen töissä... - kommentti vain
kumppania. Mutta paljon parempi mahdollisuus se täällä on kohdalle osua, kuin keravan alepan kassajonossa (jossa en ole ikinä edes asioinut).
- Ihmetys ja kummastus
täältä seuraa etsi,en itseasiassa ole koskaan etsinyt. Kunhan nyt aikaani tapan.;) ( Koneella pitäis kyllä tehdä hommiakin.)Viimepäivinä oon kyllä notkunu täällä ihan liikaa...Pitäis vissiin varoa, ettei iske nettiriippuvuus.;D
- jot..
nykkii köys kaulas selaan roviileja reffeilt ja mietin jot keikkasenko mää tän jakkaran persuukseni alta heti vai ny!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675