millä liikkeillä..

Eli millä liikkeillä sais peppua kiinteemmäks.. ilman kuntosalia.. ja myös reisiä.. -Kiitos-
2248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On parikin hyvää liikettä. Ensinmäinen olisi sellainen: mene makaamaan kyljelleen lattialle polvet koukussa ja nosta päällimmäistä jalkaa vaikka 3x20. Toista toisella jalalla.
Toinen vaihtoehto: ole konttaus-asennossa lattialla ja ala sitten nostamaan toista jalkaa sivulle. Tee niin paljon kuin jaksat ja toista toisella jalalla. Toivottavasti näistä on apua.

Äänestä
  • toisen tiesinkin mutta ei se mitään haittaa.. kiitos kummiskin siitä toisesta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


? kirjoitti:

Eli millä liikkeillä sais peppua kiinteemmäks.. ilman kuntosalia.. ja myös reisiä.. -Kiitos-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu