junioria teidän hallilla on? Entä nuoria?
meidän hallin sellaset on laskettavissa yhden käden sormilla ja laskin jo itseni mukaan. Ei hirveen kovia kamukilpailuja saa aikaiseksi ja harmittaa kun ei oikein ole muita tyttöjä.
Hiukan miesvoittoinen harrastus.
Mutta Hyvä Kantola..pitää naisten lipun korkealla...hienoa.
Kuinka
monta
1
627
Vastaukset
- Keilaaja
Meidän hallilla käy niin monta junnua/nuorta ettei sormet ja varpaat riitä... Kyllä niitä löytyy arviolta 50-100. Tolta väliltä löytyy taatusti oikea luku.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733394Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91901Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241279- 1321111
- 1001033
- 60964
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67956Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6915- 84899
- 34830