Kertokaa hyviä biisejä

Kertokaa hyviä biisejä poppia mieluiten, jotain hitaita myös. Ja hyviä bändejä jotka soittaa poppia ei mielellään suomenkielisiä.

Tulis omiin bileisiin diskoon..
3929
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

a-ha:n uusin albumi analogue.

Äänestä
  • einin kerro mulle ei ole muuten mitään humppaa vaan ihan täyttä diskoa. en ole vain nähny missään myynnissä

    Äänestä

No sellane artisti ku Amy Diamond on iha hyvä et voisit sitä kokeilla ja kappale on what's in it for me tai joku tollané se oli, et kokeile sitä. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö..91 kirjoitti:

Kertokaa hyviä biisejä poppia mieluiten, jotain hitaita myös. Ja hyviä bändejä jotka soittaa poppia ei mielellään suomenkielisiä.

Tulis omiin bileisiin diskoon..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu