gootit on vaan goottei

sitä vaan että jos et voi sietää gootteja niin niitä ei tartee katoo eikä tujotaa kuin jotain satanaa ja oma mielipide :en pidä goottina sellaista joka ei osaa määritellä sitä itse missä raja menee (...tiedätte mitä tarkoitan....)
1538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

miksi kukaan "gootti" ei koskaan kirjoita mitään asiallista nimeä?

kaikki on vain tyyliä Gootti666?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gootti 696 kirjoitti:

sitä vaan että jos et voi sietää gootteja niin niitä ei tartee katoo eikä tujotaa kuin jotain satanaa ja oma mielipide :en pidä goottina sellaista joka ei osaa määritellä sitä itse missä raja menee (...tiedätte mitä tarkoitan....)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu