Näyttää nyt siltä, että homot määrää mitä täällä kirjoitetaan ja mitä siirretään toisille foorumeille.
"Helluntailaisuus" pitäisi muuttaa "homolaisuudeksi"
Ei ole sheriffilläkään rohkeutta puuttua homojen temmellykseen täällä.
Pelkääkö sheriffi asemansa puolesta?
Homovastainen sheriffi on entinen sheriffi:(
Homot määrää
4
298
Vastaukset
- Raamatussa
Juud. 1:7
samoin kuin Sodoma ja Gomorra ja niiden ympärillä olevat kaupungit, jotka samalla tavalla kuin nekin harjoittivat haureutta ja eksyivät luonnottomiin lihanhimoihin, ovat varoittavana esimerkkinä, kärsiessään iankaikkisen tulen rangaistusta.
Room.1
22 Kehuessaan viisaita olevansa he ovat tyhmiksi tulleet
23 ja ovat katoamattoman Jumalan kirkkauden muuttaneet katoavaisen ihmisen ja lintujen ja nelijalkaisten ja matelevaisten kuvan kaltaiseksi.
24 Sentähden Jumala on heidät, heidän sydämensä himoissa, hyljännyt saastaisuuteen, häpäisemään itse omat ruumiinsa,
25 nuo, jotka ovat vaihtaneet Jumalan totuuden valheeseen ja kunnioittaneet ja palvelleet luotua enemmän kuin Luojaa, joka on ylistetty iankaikkisesti, amen.
26 Sentähden Jumala on hyljännyt heidät häpeällisiin himoihin; sillä heidän naispuolensa ovat vaihtaneet luonnollisen yhteyden luonnonvastaiseen;
27 samoin miespuoletkin, luopuen luonnollisesta yhteydestä naispuolen kanssa, ovat kiimoissaan syttyneet toisiinsa ja harjoittaneet, miespuolet miespuolten kanssa, riettautta ja villiintymisestään saaneet itseensä sen palkan, mikä saada piti.
28 Ja niinkuin heille ei kelvannut pitää kiinni Jumalan tuntemisesta, niin Jumala hylkäsi heidät heidän kelvottoman mielensä valtaan, tekemään sopimattomia.- isäntälääkäri
Aikojen kuluessa homojen syyksi on laitettu mitä ihmeellisimpiä luonnonkatastrofeja ja onnettomuuksia. Raamatun mukaan homoseksuaalisuuden harjoittaminen ei ole sen suurempi synti kuin muutkaan synnit. Luepa muualtakin Raamatusta, mitä kirjoitetaan Sodomasta. Silloin sinulle ehkä selvenee, että Sodoman suurin synti oli heteroseksi.
isäntälääkäri kirjoitti:
Aikojen kuluessa homojen syyksi on laitettu mitä ihmeellisimpiä luonnonkatastrofeja ja onnettomuuksia. Raamatun mukaan homoseksuaalisuuden harjoittaminen ei ole sen suurempi synti kuin muutkaan synnit. Luepa muualtakin Raamatusta, mitä kirjoitetaan Sodomasta. Silloin sinulle ehkä selvenee, että Sodoman suurin synti oli heteroseksi.
oli leivän yltäkylläisyys!
- ei hoida hommiaan.
Anne pitäisi pian saada vaihtoaitioon. Hän mielistelee homoja ja on täysin linjaton sheriffi. Tajuaisi edes itse jäädä syrjään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512274- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471339Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31800Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647