wiz27

ajattelin ostaa fatpipe wiz 27 kun en oikei enää tykkää pelata tolla exel 230V:llä kun siinä on niin jäykkä lapa eikä oikei lähe lämärit eikä kyllä kummemmin rannaritkaan... mielipiteitä/muita ostomahdollisuuksia?
61213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kokeile Exlin edgejä, parempia kuin fatit. Jouk 2.7 tai 3.0 vois olla hyvä.

Äänestä
  • vielä semmosta että maila sais mielellään olla 90-95cm pitkä ja ovaali

    Äänestä

ei kannata ostaa wiz27,mulla on sellanen ja siin on tosi löysä lapa

Äänestä
  • Wizin lapaa saa myös harmaana eli kovana eli se ei ainakaan ole liian löysä.

    Äänestä

Osta mielummin exelin Core 2.6. Jäykkyys on sopiva ja lapakaan ei oo löysä.. :D
-Inf-

Äänestä
  • Niin sellaanen kysymys ois että onko se wiz27 varsi paksumpi ku edesmenneessä wiz26:ssa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kigu kirjoitti:

ajattelin ostaa fatpipe wiz 27 kun en oikei enää tykkää pelata tolla exel 230V:llä kun siinä on niin jäykkä lapa eikä oikei lähe lämärit eikä kyllä kummemmin rannaritkaan... mielipiteitä/muita ostomahdollisuuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu