Kiitos kortista!

Pallo

Kiitos ystävä ihanasta kortista! Kuvakin oli aivan näköinen, mitä nyt hiukset hieman lyhyemmät.
Hukkasin meiliosoitteesi, mutta täältähän sinut kuitenkin tavoitan näin lauantai-iltana. Kiitos, sinä sitten osaat aina piristää!

1

552

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haavi Hallussa

      Heiluttelin sitä jo oikeastaan surullisen kuuluisaa haaviani taas kerran marketissa. No tällä kertaa siihen ei jäänyt naista mutta tuo oiva painotuote "romanttisine" kuvineen osui silmiini kuin Volkswagen Golfin pitkät valot sumuisena aamuyönä Länsiväylällä. Joskus jostakin sanotaan: pakkohankinta. Tämä oli sellainen.

      Odotin oikeasti sähköpostia vaihtaakseni ajatuksia yksinäisessä yössä. Nyt voisin vaihtaa niitä ajatuksia tyytymättömänä työssä. Mainiota riimittelyä vai mitä...oikeestaan tohon loppuun olis kuulunut vielä että... vaaleanpunainen voittajanmerkki vyössä.

      Ilman sitä Sinusta säteilevää valoa olisin jo kuollut. Hyvää työviikkoa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2024
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1082
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      883
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      262
      770
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      760
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      744
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      693
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      679
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      673
    Aihe