tietääkö kukaan mitään sivuja mistä löytäisi tulevan kevään muotia!? vaatteet, asusteet, hiukset.. teen koulun lehteen juttua siitä enkä itse löydä :( olisin kiitollinen jos joku pystyisi auttamaan.
muoti sivuja
djmemmu
3514
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuolta fashion show tai power search ja näet kaikki mallistot, tosin tavallisen pulliaisen on aika vaikea tehdä mitään yleistystä niistä, mutta siellä on yleensä myös yhteenveto muodista. HM.n kevään ennakkokuvastossa on ainakin aika samanlaisia vaatteita kuin nyt, polvipituisia shortseja on uutuuksina ja miesten liivejä. Värit ovat aika kylmiä, sopii minulle :)
Joo seuraavalla muotia käsittelevällä sivulla törmäsin jo ensi kevään muotiin. Siellä on joitakin kuvia ym. http://www.qotro.com/tyylinvartija/muotijuttu/index.html
löytyy paljon täältä:
http://www.makupalat.fi/muoti.htm.
Esimerkiksi Fashion-planetin sivuilla pääsee ikkunaostoksille New Yorkiin...