Kun aina puhutaan yhenyön jutuista ja niitten määrästä, niin ajattelenpa vaan mitä tuollaisesta käänissä känniläisen kanssa harrastetsta seksistä niin saa? Musta noita ei voisi edes kokemuksen piikkiin laskea. Mulla tuollaisia kännikaatoja on ollut ehkä vain viisi, niitä en viitsisi edes laskea mihinkään. Muita yhden-kahden-kolmen kerran juttuja useita kymmeniä, syynä oli että työskentelin baareissa useita vuosia ja kun komeita miehiä pyöriä jatkuvasti ympärillä oli helppo valita parhaimmat päältä, tavata seuraavana päivänä tai samaisena yönä. Monta kertaa tuli koettua myös ryhmäseksiä, joka muuten on aivan ihanaa ja kiihottavaa. Nyt olen 30 ja suhteessa ihanaan mieheen, en ole pettänyt (5 v yhdessä) enkä petä, luulen että tuolla saralla olen täysin kokenut ja nähnyt, miehelleni en tietenkään kaikesta ole kertonut, hieman sievistellen toki. Eli ei seksipartnereitten määrä takaa pettämistä.
määrä vai laatu
mirri
93126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tuuthan kertoon väliaikatiedot sitten kun oot 50 , ja oot sit kans rehellinen, jooko hani?
yön jutuissa ei olekaan se känninen pano, vaan illan aikana tehty valloitus. Monesti tulee mieleen, jos joku lähtee mukaan, että olisiko löytynyt vielä haastavampaa.
Baarista kun astelee ulos pokan kanssa, niin fiilikset on jo laskeneet todella paljon, eikä jaksa oikeen edes ajatella seksiä paljon muuna kuin "hoidetaan nyt loppuun, koska on aloitettu".
siks suurin osa miehistä joutuu kyntään ns. paskaa noissa jutuissa kun naiset luonnollisesti blokkaa ne uroksimmat äijät päältä,vaan eipä siinä koska niin kait sitä tekis itekkin.Sitäpaitsi mikä idea siinä ois jos joku ruma eukko ottais yhtä ruman äijän messiin harrastaan vitun huonoa seksiä löysällä kullilla,kukaan ei sais ns. valloitusta jtn. what's the point.No ok,keskiverto miehelle kuka tahansa nainen on jonku sortin 'voitto' jtn. saishan se jätkä siinä jonkun sortin päänahan.
tota sun touhuas.
Itsetuntohuoraamista, aivan sairasta, onko se ees kivaa?
Ei huvittais yrittää bongata jotain muijakaveria ittelles johon olisit tyytyväinen, vai onko sellainen elämä liian rankkaa?
Mitä järkeä on nussia jotain muijaa jota ei edes oikeasti haluaisi??
nai miehiä, siis tunnen muutaman jollain ei ole "rimaa" varmaan samanlaisia itsetuntohuoraajia kaikissa.
Takasha toi "keräily" ainaki sen, että et voi olla rehellinen nykykumppanillesi. Taitaa olla pelko takapuoles et jos se sais tietää historiikin, niin saattaisit olla alta aikayksikön ex:ä? Elämä on! :)
Valheessa on kiva elää ja odottaa koska toinen osapuoli saa tietää jotain kertomatta jätettyä. Tänään? Huomenna? Lasten syntymän jälkeen? ..... Heh!
kuulla kumppaninsa entisestä seksielämästä, vaikkei siinä mitään hurjan hurjaa olisikaan.
Tahdikkuutta on se, ettei kaikkea läväytä toisen tietoon, kun ei se mitenkään liity nykytilanteeseen.
Joo, määki on ollu monen kaa mutta parasta on olut ku saa kunnolla uskovaista. Tapasin mein seurakunnassa papin ja sill¨ä oli ihana vaimo. Ukko ku piti saarnaa me mentiin vanhassa pappilassa saunaan ja otettiin löylyt.
Kesäisin siinä pihall oli nillä lampaita. Eukko tykkäs kattoo kun mä sitten sanoin että antaa niiden ola. Se pappi järjesteli jotain matkailujutskaa ja se oli ememmänkin kuin pappi. Ahne sika se oli. Eukkokin sanoi jotta se teki vähä vilppiä yhessä ja toisesssa jutussa. Varasti minkä kerkesi. Vei tuhkatkin pesästä.
Käytti asemaansa väärin ja sai ihmisiä uskomaan omaan oikeutukseensa. Käikenlaista sitä on iloa elää jossakin Karjalan seurakunnassa - Karjaa riittää Karjalassa. Ja kirkollisveron maksajaa.
Kerro, monenko miehen kanssa sinun on pitänyt maata että olet nähnyt ja kokenut tarpeeksi?