Rovaniemen suosituin paikka?

Taitaa olla E4. Sitä pitkin pääsee (etelän)paikkoihin jossa on kunnon meininkiä.
Vaikka kyllä levi on myös tosi jees.

Mitäpä olette Rollot mieltä?
41370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvin sitä näyttää muijat jakavan persettään täälläkin! Turha lähtee kauemmas, vaikkakin mukava käydä välillä vaikka Hesassa.

Äänestä

Kuulostaa katkeroituneen seinäruusun kaukokaipuulta.

Äänestä

Etelässä on paremmin/parempaa kuin meillä??

Äänestä

onneksi mulla on parempaakin tekemistä=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BileHile kirjoitti:

Taitaa olla E4. Sitä pitkin pääsee (etelän)paikkoihin jossa on kunnon meininkiä.
Vaikka kyllä levi on myös tosi jees.

Mitäpä olette Rollot mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu