Kuinka usein katsotte?

1)Kuinka usein katsotte pornoa netistä? (jos ette asu yhdessä)

2)Onko se niin että pornon katselu netissä alkaa kyllästyttää ajankuluessa? ja mies haluaa oikeaa pimppaa? kaipaatko katselun jälkeen sitä enemmän naisystävääsi ja haluat vain rakastella hänen kanssa?

3)Kiihotutko ja onko naisystäväsi vain mielessäsi vaikka katselet pornoa? ja mietit mitä kaikkea ihania juttuja haluaisit tehdä hänelle kun taas tapaatte?
6920
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

1 aika usein
2 ei
3 ei

Äänestä

1) Asun yhdessä mut katselen silti pornoa netistä
2) On. Kaipaan ja nimenomaan sitä ehtaa pimppaa omalta tussukalta.
3) Joskus näin...

Äänestä

1) Asumme yhdessä, mutta silti kausittain esim. 1-2kk ei lainkaan 1-2kk joka päivä.

2) Alkaa panettamaan vieraat muijat kun katselee jatkuvasti kauniita typyjä panemassa. Ei hyvä, onneksi on "hiljainen kausi" menossa.

Äänestä

1) Silloin tällöin, ehkä 5 -10 kertaa/kk. Vietämme ajasta noin 1/3 osan yhdessä, loput erikseen (työt ja asunnot eri paikkakunnilla)

2) Ei ainakaan vielä kyllästytä. Aina olen halunnut rakastella naistani. Kyllä pornon katselu joskus sytyttää kaipauksen kullan kanssa peuhaamaan.

3) Jos vire on oikea niin kiihotun kuvista, mutta kyllä hyvät tarinat paremmin iskee. Totta kai haluan naiseni kanssa tehdä asioita joita mieleen kuvista/tarinoista tulee.

Äänestä

1. No eipä tarvii turvautua nettiin.. Jos tulee tilanne että haluaa kattoa katotaan viedoilta. (ja asutaan yhdessä)

2.Hehe hassu ajatus että pornon kattominen korvais pimpan.. Eli paremminkin pornon kattominen ainakin omalla kohdallani tekee haluamaan entistä enemmän seksiä. ;)

3. No tottahan toki sitä kiihottuu katsomalla pornoa. Harvemmin kyllä tulee pornoleffoista sen ihmeempiä uusia ideoita, mutta kyllä jotain kokeiltavaa joskus löytyy. ;)

Äänestä
  • Kiitos kaikille vastauksista.
    Mies24,luulin todella että pornon katselu netissä korvaisi pimpan...(niin aika naurattavaa) kun luulin tuollaista :- )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehille Gallup kirjoitti:

1)Kuinka usein katsotte pornoa netistä? (jos ette asu yhdessä)

2)Onko se niin että pornon katselu netissä alkaa kyllästyttää ajankuluessa? ja mies haluaa oikeaa pimppaa? kaipaatko katselun jälkeen sitä enemmän naisystävääsi ja haluat vain rakastella hänen kanssa?

3)Kiihotutko ja onko naisystäväsi vain mielessäsi vaikka katselet pornoa? ja mietit mitä kaikkea ihania juttuja haluaisit tehdä hänelle kun taas tapaatte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu