Kun seuraavan kerran menette tekemään tuttavuutta naiseen, pyytäisin kaikkien naisten puolesta, että jättäisitte sen peffalle läpsinnän tekemättä. Hein ja moin voi sanoa ilman sitäkin.
Kiitos!
Pieni pyyntö miehille!
8
1512
Vastaukset
- Frederico
mut sitten minuakaan ei saa läpsiä, hiplata, tökkiä, kutittaa tai silittää ilman lupaa :I
- Beelsepupi
Samat säännöt kaikilla niin kauan, kunnes toisin sovitaan ;)
- ottaa kiinni
Beelsepupi kirjoitti:
Samat säännöt kaikilla niin kauan, kunnes toisin sovitaan ;)
Jos mies taputtaa peffaan niin naisen kannattaa ottaa miestä munista kiinni.Kiva katsoa miten reagoi? Hyvä opetus monelle miehelle.Ehkä joku voi tykätä pelkkää hyvääkin? KOKEILKAA!
- suutasi
ottaa kiinni kirjoitti:
Jos mies taputtaa peffaan niin naisen kannattaa ottaa miestä munista kiinni.Kiva katsoa miten reagoi? Hyvä opetus monelle miehelle.Ehkä joku voi tykätä pelkkää hyvääkin? KOKEILKAA!
Jos mies ei ole ihan alasti niin ei munista ole helppo ottaa kiinni. Itsepuolustusreaktio tälle alueelle on myös kehittynyt huippuunsa koska kyseinen paikka on yksilölle ja koko ihmisrodulle tärkeä.
- Asiasta huvittunut
ottaa kiinni kirjoitti:
Jos mies taputtaa peffaan niin naisen kannattaa ottaa miestä munista kiinni.Kiva katsoa miten reagoi? Hyvä opetus monelle miehelle.Ehkä joku voi tykätä pelkkää hyvääkin? KOKEILKAA!
Ei kannata, jos on terveydestään kiinnostunut. Jos hyökkäät miehen muniin kiinni, niin tulee aivan varmasti semmonen isku, että otat lukua vielä lasaretissakin. Näin ainakin mun kohdalla.
Ja se isku on paitsi mahdollisimman kova, myös täysin reaktionomainen. Ei siinä ehdi katella, uhkaako jälkikasvua mies vai nainen. Terve järki ja itsesuojeluvaisto ovat ihan suotavia ominaisuuksia myös naisella. Ei ole mitään järkeä hyökätä itseään pahimmillaan tuplasti isomman miehen kimppuun.
- aFRG
Joo, hehe
...läpsiä pyllylle outoja naisia, eikä kyllä tuttujakaan. Taitaa olla aika harvassa naiset, jotka siitä pitävät.
- Mies, ihminen
En lupaa mutta käytän toki harkintaa...
Kun olin vähän nuorempi niin eräissä bileissä läiskyttelin kaikkien paitsi yhden neitosen peppua.
Hän suuttui ja murehti pitkään oliko hänen pepussaan jotain vikaa.
Lupaan kuitenkin läpsytellä vain kun tiedän että se on ok.
:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331925- 69842
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28812Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259724Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64703Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132670- 10664
- 26639
- 77637
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200627