gymstick

Olisiko kellään kokemusta gymstickistä? Onko totta että sillä voi korvata salitreenin tehokkaasti? Kuinka usein/miten treenaatte sillä? Kertoilkaahan jos jollakin kokemuksia..
3932
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

et kertonut....

Äänestä

no ei sillä salitreenejä korvata mutta se saattaa olla turvallisempi tapa treenata. riippuu tavoitteista. kyllä sellainen normi-tytölle riittää jos nyt ei miksikään kehariksi meinaa ruveta. ja tulee se varmaan ainakin halvemmaksi kuin salin maksut.

Äänestä

Tehokas väline! Ihan perus liikeitä teen näin aluksi. Suosittelen! Ja kun vastuksen ottaa tarpeeksi raskaan(musta tai harmaa) tehoa riittä yllättävän pitkälle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-sanna- kirjoitti:

Olisiko kellään kokemusta gymstickistä? Onko totta että sillä voi korvata salitreenin tehokkaasti? Kuinka usein/miten treenaatte sillä? Kertoilkaahan jos jollakin kokemuksia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu