ei liity

fortumilaiset varasti sinultakin 50 egee. En tiedä haittaako se sinua. Valtion firma ja kansa (veronmaksajat maksaa kulut(optiovoitot)). Pekkarinen puolustelee tätä ryöstöä.
1193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitenkäs tää nyt liittyy yleensä mihinkään?? Maksa vaan kiltisti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiaan kirjoitti:

fortumilaiset varasti sinultakin 50 egee. En tiedä haittaako se sinua. Valtion firma ja kansa (veronmaksajat maksaa kulut(optiovoitot)). Pekkarinen puolustelee tätä ryöstöä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu