Etsitään basistia

Kuopiolainen Hevi-bändi etsii hommansa handlaavaa basisti/laulajaa, Kuopion seudulta.
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onko sanat valmiina vai pitäiskös ite keksii. mulla kyllä olis täsä koneella muutamat sanat mutta parempi jos on valmiina niin ainakin on oikeet sanat biiseihin. oon somerolta, ja 11v
minkä ikästä etitte? ja oon poika

Äänestä
  • No ikää saisi nyt ainakin olla sen täysi-ikäisyyden verran. Eli kattellaan muutamien vuosien päästä uudestaan. Kiitos kuitenkin !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JanizPetke kirjoitti:

Kuopiolainen Hevi-bändi etsii hommansa handlaavaa basisti/laulajaa, Kuopion seudulta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu