Katselin tuossa UFS:n sivuilla niitä lisäravinteiden hintoja ja huomasin, että kaseiinia saa lähes samaan hintaan kuin maustamatonta FAST Hera80 tuotetta Pakkotoistolla kun otetaan huomioon eri proteiinipitoisuudet. Kaseiini on kuitenkin triljoona kertaa parempi vaihtoehto aamulla, välipalaksi ja ennen nukkumaan menoa kuin joku herakonsentraatti. UFS jyrää melkeinpä suositun Nutrisport 90 tuotteenkin, jos ostaa isomman erän tuota kaseiinia ja siihen voi sitten lisätä halpaa heraa oman maun mukaan. Pitoisuuksia voi näin ohjata itse. Palautusjuomaan vaikka Whey kakkosta ja maltoa sekä kreatiinia niin muuta ei sitten tarvita.
Miksi kuitenkin yritetään myydä voimakkaasti hiilihydraattipitoisia proteiinijauhoja, jos on olemassa laadukkaita ja halpoja? Ei lisäravinteet ole mitään mässytavaraa. Karkit ovat sitä varten.
Terveisin entinen Pakkotoiston asiakas ja kohta myös entinen Bodyboostin asiakas.
Miksi kuitenkin yritetään myydä voimakkaasti hiilihydraattipitoisia proteiinijauhoja, jos on olemassa laadukkaita ja halpoja? Ei lisäravinteet ole mitään mässytavaraa. Karkit ovat sitä varten.
Terveisin entinen Pakkotoiston asiakas ja kohta myös entinen Bodyboostin asiakas.
Vastaukset 12
Vanhimmat
tuhoaa, mutta roimasti asiakkaita vetää puoleensa.
kyllä on kertakaikkisen säälittävää uhoa, ei voi muuta sanoa.
No go! Kauheeta lesottamista!!!
Voe elläimen käsi kun on tuommoista lesottamista.
mike tyrkyttää joka käänteessä massblatia kaikille kaikkeen ?
korkeet katteet.
Ei ne korkeet katteet, vaan se American (huom! alkuperämaa!) MassBlast on vain niin törkeen hyvää, että sitä kannattaa suositella ihan kaikille ja ihan kaikkeen!
myös karkkipäivälle karkkien tilalle.
elä jumalauta! karkkipäivänäkin! herran jumala! olet sä kyllä uskomattoman hauska juttuinesi! kauanko meni keksiä tuokin huumoripläjäys! rispektit sulle!
No go! Rispektii vittu teille kaikille. Vittu ootte säälittäviä!
kahta en vaihda, toinen on mass blast.
ai jumalauta! osaat kirjoittaa mass blast! oot sä hurja kaveri! uskomatonta!