Ufoja

Onko kukaan nähnyt koskaan ufoa tms. täällä päin? jos on niin missä tarkalleen ja milloin?
71064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

aina tos heinäkuun aikoihin piipahtaa tos pajarinrannalla..samoihin aikoihin suomen tivolin kans ;D

Äänestä

eikä saatana siittä taho erroon päästä vitun isopäästä!!

Äänestä

..ko minun isä on perimätiedon mukaan uffomies...ja siksi mieki olen tämmönen iso-päinen...:D

Äänestä

kuuleman mukaan juoksenkiin olis joskus laskeutunut ufo ja ne oliot olis perustaneet hyvin naamioituun avaruusalukseensa sitten baarin, jossa he havannoivat ihmisten käyttäytymistä erinäisissä nesteissä ja tunnetiloissa.

Äänestä

joo keroputtaalla on aika paljon jotka on nähny..

Äänestä

vilahtelee

Äänestä

Katto-Kassinen käy täällä aina välillä pörräämässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletteko nähneet? kirjoitti:

Onko kukaan nähnyt koskaan ufoa tms. täällä päin? jos on niin missä tarkalleen ja milloin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu