naisille massapostitetaan!!

Nimetön

jotkut miehet laativat hyvin lyhyen ja simppelin viestin tyyliin "ulos, lasilliselle leffaan? " ja sitten massapostittavat sen kaikille sopivan ikäryhmä naisille.
Tämä kävi ilmi kun eräs "herrasmies" lähetti em. viestin minulle joka nimenomaisesti etsin profiilissani NAISSEURAA. Mies ei siis edes lue profiileita vaan siis todelle massapostittaa.
Tästä kannattaa tehdä johtopäätöksiä......

7

825

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on yritteliäs..

      Ehkä oma makuni naisena on kieroutunut, mutta tuohan kertoo yritteliäisyydestä.. No, aina en ole näin ymmärtäväinen. Viime kesänä sain 22-vuotiaalta pojalta vonkauskirjeen, jossa kehui kuvaani netissä (jota ei ollut). Tuli äidillinen olo, joten annoin poikaparalle huutia..

      • murretutkija

        Missäspäin maailmaa käytetään tuollaista nimitystä naisen vaginasta?


      • kö oot?
        murretutkija kirjoitti:

        Missäspäin maailmaa käytetään tuollaista nimitystä naisen vaginasta?

        Se mitää vaginaa tarkota.


    • nainainainen

      joskus teksti viittaa ihan eri tuntomerkkeihin (heh)ja tekstin sisältökin toisinaan saattaa olla tarkoitettu kesään, ja nyt on jo talvi.Ja siis ihan eri naiselle alunperin ,Hheh! UUnoja on liikkeellä. Ja sitten ihmetys on suuri,kun en vastaa..mene heti ensituntumalta maku..Ei tee mitään vaikutusta.Ensivaikutelma on TÄRKEÄ,uskokaa huviksenne.

      Joo ,kaiken huippu on ,kun mies on tuijottanut ainoastaan kuvaa, ja ei ole lukenut profiilia ollenkaan.Mulle ainakin tulee kyselyjä juuri sellaisista , mitkä JO LUKEE SIELLÄ !!!!

      Joskus kehoitan sitten vaan lukemaan profiilin..sillä ne vastaukset ovat siellä!Arvatenkin aivoja ei osannut käyttää,koska ne olivat valahtaneet kalsareihin.

      Lukekaa PROFIILI loppuun, hyvät ihmiset :)

    • Riepu45

      MOI
      Samoin flirtit. Eikös niiden tarkoitus ole, että "olet kiinnostava ihminen, haluan tutustua". Miehet laittaa flirtteja kymmenittäin ja eivät kyllä katso ensin edes aina profiilia. Eli sivuillani ei ollut edes käyty, mutta laittoi flirtin. Sitten kun vastasit myönteisesti niin eipä kuulunut miehestä enää mitään.??????

    • Lopo

      ...minä ja systeri saadaan kans usein ihan samanlaisia viestejä samoilta miehiltä...

    • juuri niin

      niin, ja jos on useampi profiili...ne samat viestit tulevat kaikkiin niihin... ja vielä copy pastena..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1935
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      850
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      845
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      259
      728
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      710
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      677
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      671
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      644
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      642
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      200
      635
    Aihe