Yhdellä ihmisellä on tapanaan tuijottaa mua "raukeana" ja alkaa hieroa itseään. Se on myös nainen.Mitä pitäisi päätellä, olen tosi vaivautunut ja haluaisin välttää tapaamista, mutten olosuhteiden pakosta voi.
Näytän aikuisviihteen ammattilaiselta, vaikken ole ja mua HYVÄKSIKÄYTETÄÄN KOKO AJAN! Piilopervot esittää kanssakäymisiä mutta ne oikeasti vaan hakee jotain muuta - sen näkee ja huomaa ja se on ällöttävää.
Tulee alennettu ja likainen olo kun joku silminnähden huohottaa ja muuttuu elukaksi edessäni.Päivänvalossa, muka sivistyneet & fiksut. Kohtalotovereita muissa hyvännäköisyydellä kirotuissa?? En ole vaahtokarkki aneliininpunaisessa purkissa..
Onx tää ahdistelua??
3
754
Vastaukset
- Ihmetyskummitus
Sen naisenhan täytyy oikeasti olla joku pervo, jos se alkaa itseään sun edessäsi hinkata. Tosin hmm..paljon riippuu siitä, missä tuota naista tapaat. Jos päästät hänet esim. kotiisi, niin vaikkei se olekaan mikään ahdistelua lieventävä asianhaara sinällään, sillä on kuitenkin merkitystä... Kiinnostais tietää lisää, miksi sun on pakko sitä naista tavata? Onko hän esim. työkaverisi tms.?
Selvää on varmaan, että nainen on kiinnostunut susta seksuaalisesti. Lisäksi kuvauksesi perusteella vois päätellä hänen olevan myös pikkusen "pipi" yksilö. Muuta ohjetta en oikein osaa sulle antaa, kuin että tee naiselle selväksi sanallisesti, että olet huomannut hänen käytöksensä, ja että se inhottaa sua todella! Esim. kiusaantumisen vuoksi pervoilijoiden ( oli sellainen sitten nainen tai mies) ei saa antaa jatkaa temppujaan, koska silloin ahdisteltu tavallaan vaan toteuttaa ahdistelijansa tahtoa. (Pervo- Lissu nimittäin just toivoiskin varmasti lähinnä sitä, ettet sä puhuis tuosta sen ahdistelusta kenellekään häpeältäsi...)
Sit tuosta ulkoisesta olemuksestasi. Sanoit olevasi " aikuisviihteen ammattilaisen näköinen". Oletko sitä myös pukeutumisesi osalta? Oikein provosoivasti pukeutumalla nimittäin yleensä saa helpommin pervoja peräänsä...( Jos pukeutumisesi/ meikkisi/hiuksesi kuitenkin aina on suurinpiirtein tilanteeseen sopivaa, voit unohtaa viimeisimmät puheeni ulkoisesta olemuksesta.)
Ahdistelutapauksissa voi viime kädessä mennä ihan viranomaistasolle asti, jollei häirintä muuten lopu. Väärin se ihminen sua kohtaan toimii. - -QueenOfHearts-
Miksi haluat näyttää showgirliltä jos et pidä reaktioista joita herätät?
- sdsq
Pukeudu mahdollisimman tätimäisesti. Tai no siten vähemmän shogirlmäisesti. Pidä tietty välimatka niihin ihmisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330893Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764215Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972735Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331901Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5911670- 861596
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751570Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591506Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721250