H:lle jäähyväiset!

-kaikki tai ei mitään-

Surullista jättää sulle jäähyväiset, mutta muuta vaihtoehtoa ei ole. Yritettiin olla ystäviä, muttei siitä mitään tullut/tule. Toistemme syliin eksymme jos kohtaamme. Siksi katkaisen välini suhun lopullisesti... Tai ainakin niin kauaksi aikaa kun seurustelet toisen kanssa, ja rakastat(!?) kolmatta.

Oot tervetullut takaisin maailmaani vasta kun olet todella vapaa. Sitä ennen en halua kuulla, enkä nähdä sinua. En edes ajatella. Teimme väärin tyttöäsi kohtaan, ja minä teen/tein väärin itseäni kohtaan. Rakastan ja palvon sinua, en voi vastustaa sinua. Siksi kiellän koko olemassaolosi... Polttava kaipuu jää, mutta vain näin sydämeni voi jatkaa elämää =(

5

1380

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Henri

      Naiseni, aarteeni, älä kanna kaunaa. Tulen vierailulle luoksesi ja pidän sinua taas sylissäni. Turha pohtia moisia.

      Ja ei pidä luulla itsestään liikoja. Katsos, et ole korvaamaton. Vaikka seksi on kanssasi mahtavaa. Ehkä itken kun pikkupoika, jos en enää saa sulta...

      • -kaikki tai ei mitään-

        Sittenhän sun on hyvä olla nyt?! Mut katsotaanpa kun seuraavaks kaipaisit olkapäätä jota vasten itkeä, tai lämmintä syliä johon sukeltaa... Se parhaiten nauraa, jolla on vahvin lääkitys ;)


      • Henrisi
        -kaikki tai ei mitään- kirjoitti:

        Sittenhän sun on hyvä olla nyt?! Mut katsotaanpa kun seuraavaks kaipaisit olkapäätä jota vasten itkeä, tai lämmintä syliä johon sukeltaa... Se parhaiten nauraa, jolla on vahvin lääkitys ;)

        Juu, jatka vaan e-pillereitten syöntiä, jotta voimme harrastaa ihanaista seksiä ilman kortsua... Tämä on miehen lääkeMÄÄRÄYS... Kultaseni!


    • aSAA.

      Että semmonen rakastajatar huora olet?! Huonon tien olet valinnut. Kosket toisen omaan...jne

    • ..kaikki..

      H:t sydäntensärkijöitä? Alussa kaikki vaikutti lupaavalta ja ihanalta, mutta sitten tuli syvä hiljaisuus. Ei viestejä eikä puheluita. Ei mitään. Jäin kaipaamaan ihanaa iloisuuttasi, nauruasi ja hellyyttäsi. Mitä tein väärin? Löysitkö kenties toisen? En kestä, jos näen sinut toisen kanssa. Avoimuudestasi oletin, että sinä sanot, jos sinua ei kiinnosta tai löydät toisen.

      -Jennuli-

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      122
      5115
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      30
      3658
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2460
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1578
    5. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      41
      1560
    6. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      24
      1504
    7. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      23
      1391
    8. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1292
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1198
    10. Olen oikeasti aika mukava

      Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.
      Ikävä
      22
      1117
    Aihe