hemmotteluhetki miehelle:?

Heips!

Tarvitsisin hiukan vinkkejä...
Haluaisin ostaa poikaystävälleni joululahjaksi jonkunlaisen hemmotteluhetken kosmetologilla.. esim. Jalkahoito, kasvohoito, manikyyri.. voisiko joku kertoa minkälaisia hoitoja miehille tehdään.. ja joku hyvä paikka helsingissä. Saa olla edullinenkin :)Kiitos!
5580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toiv. sun poifrendi eroo susta! että ku ihana joululahja...ihanaa...se varmaan tulee niin onnelliseksi! *reps*

Äänestä

Mitä jos itse antaisit kokovartalohoitoa hänelle, eikä pitäisi olla kovin kallistakaan..:-)

Miten tämä vaikuttaa provolta...

Äänestä

meinasin hommata poikaystävälleni ihonpuhdistukseen ajan.. moni kaveri on tämän miehelleen antanut ja jokainen on tykännyt.. kun miehillä itse tule mentyä tuollaiseen...

Äänestä
  • Jospa se on ollut nätti se kosmetologi joka hoitoa on antanut että ovat tykänneet...muuten on vaikea uskoa miehen arvostavan ko. lahjaa.

    Tuo tallinna-homma varmaan tosiaan olisi mieleen hänelle.

    Äänestä

Tämä tulee nyt vähän myöhään, mutta on pakko kirjoittaa kun luin nuo kommentit joita kysymykseesi sait....

Kasvohoito on oikein mukava idea, varmasti itse tunnet poikaystäväsi parhaiten ja tiedät pitääkö hän sellaisesta lahjasta vai ei. Tuskinpa moista harkitsisit jos tietäisit hänen inhoavan moista. Eli hommaa ihmeessä lahjakortti vaikka kasvohoitoon tai manikyyriin, ihan tervetullut lahja varmasti. Ja kun sen vielä antaa rakas ihminen, voiko olla parempaa.

Ja jätä tuollaiset inhottavat kommentit joita tuolla yhdessä vastauksessa oli ihan omaan arvoonsa. Ilkeitä ihmisiä riittää aina, ehkä mokoma ääliö sai itselleen hyvän mielen ilkeillessään muille.

Mukavaa kesää! =o)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nina kirjoitti:

Heips!

Tarvitsisin hiukan vinkkejä...
Haluaisin ostaa poikaystävälleni joululahjaksi jonkunlaisen hemmotteluhetken kosmetologilla.. esim. Jalkahoito, kasvohoito, manikyyri.. voisiko joku kertoa minkälaisia hoitoja miehille tehdään.. ja joku hyvä paikka helsingissä. Saa olla edullinenkin :)Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu