Kuka Suomen seksikkäin sopraano? Kenen esityksiä kattelet mieluiten?
Sopraano seksiobjektina
11
1253
Vastaukset
- Lerchenau
Nyt päästiin Lerchenaun ydinosaamiseen! Naisista, ja varsinkaan sopraanoista, en väsy puhumasta koskaan. Lerchenau pitää kypsistä, tummista naisista- ei mistään pikkutytöistä eikä muutenkaan rääpäleistä. Märän päiväunen ja ykköspalkinnon jakavat Soile Isokoski ja Cynthia Makris. Jessus, kun olis edes kerran Rampe eikä aina Naukkis!
- tarvistorvi
Miksi Isokoskella tarve laulaa niin hyvin. Mitä se sublimeeraaa????? Miksi kukaan ei auta tyttöä hädässä. Ikää karttuu ja tiineyttä ei näe edes taivaanrannanmaalari.
- elina
tarvistorvi kirjoitti:
Miksi Isokoskella tarve laulaa niin hyvin. Mitä se sublimeeraaa????? Miksi kukaan ei auta tyttöä hädässä. Ikää karttuu ja tiineyttä ei näe edes taivaanrannanmaalari.
Soilella on jo tyttöystävä eivätkä he aio hankkia lapsia. Tyttöystävä on kyllä nuorempana pari pyöräyttänyt. Nythän ovat jo molemmat siinä iässäkin, ettei enää tiineys uhkaa. ja harvemmin sitä naissuhteessa ainakaan vahingossa tiineeksi päätyy.
- Ochsin poika
sanon aah ja ooh tossa Cynthia kohdassa. Soile laulelee kyllä hyvin mutta se seksi... se on vähän muuta kuin nätit virret. Cynthia on Jumalatar. Nainen. Jumalainen NAINEN. Nainen ja ääni.
- Reiska
kyykyssä ilman viulua ja aarioita.
- Lyyrinen basso
ettei hra Kuneisella ole valittamista.
Rouvan ulkonäkö kestää kriittisenkin tarkastelun. Persoonassa on valloittavaa spontaanisuutta ja särmää. Diiva vallan positiivisessa mielessä. Voisi olla ihan nainen minunkin makuuni!
No, eipä ole minullakaan valittamista, vaikka Elämäni Naisen laulunumero ei kymppiä tavoittelekaan. - minusta...
Mari Palo on seksikkäin.
- blondi
Camilla Nylund. Mitkä muodot.
- pelottais
Mutta sillä kolea teennäinen ääni. Epäipen sen seksikkyyttä viimeisellä viivalla. Ja olis hirveetä olla noin koleakarjuisen puolisona. Loppuis keskikaljapaareissa notkuminen nopeesti. Ei hyvä.
- bjarnepori
kypsä Monica Groop ja vielä nupulla mari palo
- helmut nätti
on ehdottomasti Anita Välkki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331925- 69842
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28812Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259724Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64703Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132670- 10664
- 26639
- 77637
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200627