No niin..sain sen tehtyä. Miehelleni 5 kpl erilaisia lahjakortteja..
-kynttiläillallinen jälkkäri ;)
-kokovartalohieronta öljyn kera
-elokuvailta kotona tai teatterissa
-aamupala sänkyyn (toiveita saa esittää)
yksi harrastukseen liittyvä kortti.
Huom! Kaikki kortit on tehty pilke silmäkulmassa ja erotiikka mielessä!
Jos samantyylisiä löytyy niin kertokaa!!
-kynttiläillallinen jälkkäri ;)
-kokovartalohieronta öljyn kera
-elokuvailta kotona tai teatterissa
-aamupala sänkyyn (toiveita saa esittää)
yksi harrastukseen liittyvä kortti.
Huom! Kaikki kortit on tehty pilke silmäkulmassa ja erotiikka mielessä!
Jos samantyylisiä löytyy niin kertokaa!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
No niin..sain sen tehtyä. Naiselleni 5 kpl erilaisia lahjakortteja..
-Pitsa, keppanaa jälkkäri ;)
-Pikapano ilman turhiä lässyttelyjä.
-Liput wrestling-show:hun
-Erikoisolut sohvalle
yksi harrastukseen liittyvä kortti.
Huom. Kaikki kortit on tehty pilke silmäkulmassa ja erotiikka mielessä!
Jos samantyylisiä löytyy niin kertokaa!!
Vittu kun on ahdasmielistä porukkaa!
Turha sitä on vetää hernettä nenään. Etkö sinä tippaleipäaivo ymmärrä, ettei miehet halua sitä mitä sinä itse haluaisit itsellesi. Parempi olisi alkaa lesboksi tai etsiä joku muodista mennyt metroseksuaali.
Tuskin sinäkään ilahtuisit, jos saisit akkuporakoneen, vaikka luulisi sillä naisillekin olevan käyttöä.
mies ainakin tykkäis noista. Kokemusta on.
Tykkäisin akkuporakoneesta! Mikä sä olet mua kutsuun tippaleipäaivoksi??
No putkiaivo tietenkin!
Mun mies olis ihan onnessaan noista lahjoista kyllä, että erittäin hyvä idea alkuperäisellä kyllä mun mielestäni! Sen kerran kun nimittäin olen mieheni yllättänyt vastaavilla tekosilla niin on ollut todella otettu ja tykännyt paljon. Ehkäpä ystävämme Bitteri ei vain ymmärrä että joitakin meistä on siunattu fiksuilla, monipuolisilla ja myös feminiinisiä puolia (esim. herkkyyttä) omaavilla miehillä, jotka osaavat nauttia myös tällaisista asioista, eivätkä vedä jotain sohvalla piereskelevän perusjuntin roolia kun luulevat sen olevan miehisyyden mitta.
Meillä tuolla keittiössä on sellainen äijä, joka tykkäis kaikesta tolla listalla, mitä alkuperäisellä oli, niin kuin myös sinun listastasi, kommentoi vielä perään, että riippuu miehestä mistä tykkää..
..vaikka tässä menitkin mielestäni vähän vikaan, niin perusajatus oli oikeassa.. usein sitä ostaa sellaista mitä itse haluaisi.. Ei varmaan kaikki miehet ole innoissaan vaatelahjoista jouluna, ja tähän kastiin kuuluu myös toi mun mies. Ei se innostu myöskään koruista, hajuista eikä suklaasta. Juu kyllä moni voisi miettiä mitä juuri se puoliso tahtoisi. Ja sitten taas on se niinkin, että siitä mistä naapurin Seppo tykkää ei kuitenkaan kerro koko miesporukan mausta..
Mutta kummatkin listat oli hyvät, pistetäänpä korvan taakse, vaikka taitaa tuo mieheni mun olla niin hemmoteltu, että saa niitä ympäri vuoden pyytämättä..
Hyvää joulua, ja toivottavasti saat erikoisolutta sohvalle tarj
En sitten ikinä opi esikatselemaan ensin, ettei tule loppuun tollaisia kömmähdyksiä..