Nyt sen tiedän

Netin kautta voi tosiaan löytää rakkauden!
61676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hetkiseksi vain...sitten tuuli tulee ja vie mennessään !

Äänestä
  • netistä löyty. seurusteltu 4v 6kk ja yhdessä asutaan ja kihlat edessä:)

    Äänestä

Ehkä niin, mutta kannattaa silti olla varuillaan. Kohta kirjoittelet ja itket tuonne särkynyt sydän keskusteluun, kuin kaikki on perseestä.

Äänestä
  • Ewg, olet hemmetin oikeessa. Minulle ainakin kävi niin. Uskoin valheisiin,lupauksiin. Huijari olikin mies. Enään en luota nettirakkauksiin.

    Äänestä

Sieltähän se minäkin mieheni löysin. Kahdeksan vuotta yhteistä taivalta taitettiin. Rakkaus ei ollut ikuinen, mutta se ei silti tarkoita, etteikö se joidenkin kohdalla voi sitä olla. Onnea teille =)

Äänestä
  • Kiitos. Kyllä elämä on ihanaa kun sen oikeen löytää. Onnea myös sinulle:) Sekä kaikille onnellisille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Love kirjoitti:

Netin kautta voi tosiaan löytää rakkauden!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu