Tarvitsetko apua matematiikassa? Haluatko muuten vaan ymmärtää syvemmin sen ihmeellistä maailmaa?
Pätevä, kokenut opettaja antaa yksityistunteja Helsingin keskustassa.
Pätevä, kokenut opettaja antaa yksityistunteja Helsingin keskustassa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mille tasolle? Peruskoulu, lukio? Korkeakoulu (esim. lineaarialgebra, diffis etc...)?
Olen opettanut mm. yläasteella ja teknillisessä korkeakoulussa. Periaatteessa kaikki tasot ovat mahdollisia. Korkeakoulutapauksessa täytyy katsoa tilanne kohtaisesti: ainakin ensimmäisen vuoden matematiikka pitäisi sujua. Suurin osa oppilaistani on lukiolaisia.
Lisätietoja voi kysyä p. 041- 4696958
Opetatko viikonloppuisin? Paljonko kysyt tunnilta? Jos yli 10 euroa, niin mulla ei ole varaa maksaa.
Etsin todella matematiikan yksityisopettajaa. Haluaisin oppia lukion pitkän matemattikan , suorituksilla ei väliä, mutta kunhan saisin jonkunlaisen ymmärryksen matematiikan taholla. Mitälaista taksaa pyydät?
Vieläkö etsit matematiikan yksityisopettajaa? Voisin ehkä antaa opetusta. Taustaltani olen DI ja asun Keravalla.
Hei!
Olen lukion toisella luokalla ja luen pitkää matikkaa, vaikka se ei ole mun juttu. Tarvin sitä kuitenkin jatkossa enkä halua vielä luovuttaa. Nyt olis vuorossa derivaatat. Saiskohan apua.