Tietäisikö kukaan

mikä sivu mahtoi olla kyseessä: siellä sai luoda omien mittojen mukaan virtuaalimallin itsestään. Englannin kielinen sivusto. Kiitos jo etukäteen!
3398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.mvm.com/en/go_shopping.htm

Olisiko tästä kyse? Hyvä kun muistutit tuosta, olinkin itse joskus vuosi sitten luonut virtual modelin, ja pääsin nyt kirjautumaan sisään ja muokkaamaan vanhaa hahmoani, noudattamalla sivulla näkyviä ohjeita. :o) Olivat sivut vähän muuttuneet taannoisesta, mutta samalla periaatteella toimivat kuin ennenkin.

Äänestä
  • juuri tätä sivustoa etsiskelin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asuka kirjoitti:

mikä sivu mahtoi olla kyseessä: siellä sai luoda omien mittojen mukaan virtuaalimallin itsestään. Englannin kielinen sivusto. Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu