Mies on kohteliain tapaamani herrasmies. Nyt tunnettu viikon verran ja hän jo antanut kihlasormuksen ja vannoo ikuista rakkautta.
Lisäpisteitä hän saa terveistä elämäntavoistaan ja pidättäytymisestä seksisuhteesta ennen kuin on saanut HIV testin tulokset. Aivan Upeeta!Koskaan en ole saanut kauniimpia,sydämellisempiä hellyyden osoituksia kuin häneltä. Yleensäkin kyllä mielestäni varsinkin Afrikkalaiset muslimi miehet ovat kerrassaan hurmaavia...!
Onko tämä liian hyvää olakseen totta?
Lisäpisteitä hän saa terveistä elämäntavoistaan ja pidättäytymisestä seksisuhteesta ennen kuin on saanut HIV testin tulokset. Aivan Upeeta!Koskaan en ole saanut kauniimpia,sydämellisempiä hellyyden osoituksia kuin häneltä. Yleensäkin kyllä mielestäni varsinkin Afrikkalaiset muslimi miehet ovat kerrassaan hurmaavia...!
Onko tämä liian hyvää olakseen totta?
Vastaukset 8
Vanhimmat
"Onko tämä liian hyvää ollakseen totta?" ON!
Heh, hyvä provo :)
pojalla on siis:
-AIDS ja/tai
-ongelmia kotimassa ja/tai
-rahat loppu ja/tai
-vaimo paksuna
afrikassa töissäkin olleena voin sanoa.....
Herranjestas...ihan hävettää naissukupuolen edustajana!
Olet kait tietoinen siitä, mikä on naisen paikka ja mielipiteen arvo muslimimiehellä?
Luoja, mihin itsesi sotket... Otan osaa!
Oletko edes varma, että se HIV-testitulos on hänen omansa? Kaikkea sitä kuuleekin, kun vanhaksi elää? Apuvaaaaaaaa!!!
että se joka kirjoitti olisi nainen täällä forumilla kun ne kirjoittavat ovat suurin osaksi miehiä.
taas yksi provo
On todella epäilyttävää, että mies vannoo ikuista rakkautta ja on jo antanut kihlasormuksen yhden viikon seurustelun jälkeen. Palautuu ihan mieleen nämä Ruotsin risteilyillä ja kaupungilla heiluvat mustat miehet, jotka yrittävät iskeä jokaista vastaantulevaa suomalaista naista kansalaisuuden toivossa. Normaalisti tälläiset miehet puhuvat hyvinkin romanttisia, latovat kohteliaisuuksia ja vakuuttelevat sinun olevat hänen elämänsä valo ja blah blah. Kannattaa pysyä helvetin kaukana niistä. Harvinaisen kieroja paskiaisia...
Vinkkejä:
- Tarkasta miehen taustat (voi olla vaikeaa)
- unohda koko juttu jos miehellä ei ole kunnon koulutusta
- Älä ryntää suinpäin suhteeseen
- ÄLÄ MENE KIHLOIHIN TAI NAIMISIIN PITKÄÄN AIKAAN (vuosia)
- Keskustelkaa siitä mitä te kumpikin haluatte omalta elämältämme (Olette kusessa jos huomaatte häiden jälkeen, että teillä on
joistain asioista hyvinkin vastakkaiset näkemykset)
- Älä ole liian herkkäuskoinen
- jos mies käyttäytyy uhkaavasti (edes kerran), rajoittaa tekemisiäsi tai on liian mustasukkainen potkaise hänet pihalle lopullisesti.
Minua ihan pelottaa sinun puolestasi. Toivottavasti ei käy tytölle huonosti. Suomessa on ulkomailta muuttaneita hyviä ja kunnollisiakin miehiä, mutta paskiaisia on moninkertaisesti enemmän. Itselläni kävi tuuri ja sain kunnon miehen, joka rakastaa minua aidosti
Muista, että rakkauden tulisi kasvaa ja syventyä ajan myötä. Aito rakkaus ei ilmaannu yhdessä viikossa. Kannattaisi olla aluksi vain ystäviä
ja näkyy vasta sen jälkeen tuloksissa. Tämä kannaattaa muistaa myös virolaisten kanssa...