Heips!
missäs täällä lahdessa voi aloittelija ( LUE: huono pelaaja eli tyttö ;) aloittaa sählyn harrastamisen? mieleellään ilmaiseksi tai puoliilmaiseksi eli siis työttömälle nuorelle (18 v) sopivaan hintaan.
lahti sähly
pipipää
3
1782
Vastaukset
- jea
lahessahan on sellai seura kuin sbandy. www.sbandy.net käy kattoo ja ota yhteyttä!
- lorossabb
Miten nykyään menee?
- asfsdfse
http://www.lahtiroyals.fi/lomake.html?id=3
tässä tietoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1351043- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774