Olisi hakusessa sen niminen meikki kun DuWopin Lip Venom. Jotain huulia turvottavaa kiiltoa/punaa tietääkseni. Mistähän löytäisi?
Mistä löydän tätä?
SuskiL
3528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Et välttämättä mistään suomesta. Tuo tuotehan oli siinä yhdessä tv-sarjassa testauksessa, enkä ole koskaan nähnyt kyseistä merkkiä suomessa.
www.hqhair.com verkkokaupassa myydään. Mutta harkitse kahdesti ennenkuin hankit, olen kokeillut ja käsi sydämellä voin sanoa että on ehkä kamalin kokeilemani kosmetiikkatuote! On siis huulikiilto johon on lisätty kanelia ja mitälie, huulia pullistamaan. Mulla vaikutus oli sellainen että teki huulistani ärtyneen kirkkaanpunaiset, kuumottavat, kirvelevät ja sierettyneet (jos tiedät mitä tarkoitan, en keksi synonyymia). Tuote tuntui huulilla ihan kamalalta, ja pistävä kanelin haju ärsytti nenää ja kirveli huulten lisäksi silmiäkin. Ei siis sopinut mulle, vaikken ole edes erityisen herkkäihoinen enkä herkkä hajusteille ym.
huulten pullistajan, eikä mitään haukkumista. Kanelinen tuoksu tosiaan on, ja vaikutus tuntuu aluksi kihelmöivänä, ei kuitenkaan epämiellyttävänä ollenkaan. Mitään yliherkkyyksiä ei ole, eikä tuostakaan mitään tullut.