selluliittivoide, oriflamen...

minulle on auttanut oriflamen anti cellulite gel. tietysti liikunta ja veden runsas juominen myös. olen kokeillut monia merkkejä, mutta oriflamella paras. nyt käyttänyt 4kk ja puolet sellusta poissa. onhan se hintavaa, 30e purkki, mutta on se sen arvoista.
41888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mahtaa olla taas joku mainostaja asialla. sitkeään selluliittiin kun ei nyt vaan auta mitkään voiteet!!!!!

Äänestä
  • Niinhän se on ettei pelkkä voiteen levittäminen auta, mutta kyllä niistä apuakin on liikunnan ja nimenomaan veden runsaan juomisen ohella. En lähtisi tilailemaan tai mitään merkkiä kehumaan, mutta totuus on että laadusta saa maksaa, kannattaa kysyä jeesiä kauneushoitoloista sekä luontaistuotekaupoista. VINKKI:Kokeilkaa luontaistuotekaupoista saatavaa nesteenpoistajaa lisä-apuna,itse huomasin ihon silenevän ja turhan pöhön katoavan. Ja ei muuten maksanut kuin n. 10 euroa ja tehoa oli yllättävän paljon.
    Ja testatkaa myös riittävä ananaksen syönti.

    Äänestä

  • "kollega" kirjoitti:

    Niinhän se on ettei pelkkä voiteen levittäminen auta, mutta kyllä niistä apuakin on liikunnan ja nimenomaan veden runsaan juomisen ohella. En lähtisi tilailemaan tai mitään merkkiä kehumaan, mutta totuus on että laadusta saa maksaa, kannattaa kysyä jeesiä kauneushoitoloista sekä luontaistuotekaupoista. VINKKI:Kokeilkaa luontaistuotekaupoista saatavaa nesteenpoistajaa lisä-apuna,itse huomasin ihon silenevän ja turhan pöhön katoavan. Ja ei muuten maksanut kuin n. 10 euroa ja tehoa oli yllättävän paljon.
    Ja testatkaa myös riittävä ananaksen syönti.

    oletkos kokeillut muuta sellu tuotteita kuin oriflamen? vai oletko myyjä ?

    Äänestä

  • kamu kirjoitti:

    oletkos kokeillut muuta sellu tuotteita kuin oriflamen? vai oletko myyjä ?

    avonin olen kokeillut, kosteutti mut ei muuta... ja vichyn,harmitti koska se maksoi PALJON eikä tulosta. ananas toimii juu, ja nestesiepparit! :) en ole myyjä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nina kirjoitti:

minulle on auttanut oriflamen anti cellulite gel. tietysti liikunta ja veden runsas juominen myös. olen kokeillut monia merkkejä, mutta oriflamella paras. nyt käyttänyt 4kk ja puolet sellusta poissa. onhan se hintavaa, 30e purkki, mutta on se sen arvoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu