Mulla on huippu suku. Äiti&isä, 5 sisarusta perheineen. Muut sukulaiset kaupanpäälle (ei niistä nyt kaikki ole mainittavia, paljon heitä kuiteski on, riesaa ei kenestäkään) Ja sitten sitten myös mieheni sekä hänen vanhemmat ja sisko perheineen. Ei valittamista :)
Ja kaiken päälle oma 9kk äijä :)
Yksi asia ainakin tässä maailmassa, mistä ei tarvitse valittaa :)
tuuria?
huhtiäiti80
2
755
Vastaukset
- onnellinen ukkomies46v
useimmiten onkin sillä harvemmin ihmiset kommentoi että hyvin menee vaan kun närästää niin silloin ääntä lähtee. kaikkea hyvää teille ja pikkuiselle.
- blackmagictiger
ois kiva joskus olla semmonen mies joka pitäisi puhelimitse yhteyttä sukulaisiinsa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592802- 1252050
- 921758
- 1621349
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731331- 621252
- 691112
- 631090
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997