HEI JYVÄSKYLÄLÄISET!

zooworker

Kuinka paljon pulittaa Tonin lävistysliike (fireline tattoo) napakorusta?
Ikkunassa näkyy hinnat joo mutta en itse asu paikkakunnalla joten olisi tärkeää tietää ja tiedän että riippuu korusta mutta noin suunnilleen?
Kiiiitän suuresti

6

600

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nyt kyllä pistit pahan...Itse olen käynyt Tonilla napani kahdestikin lävistämässä, mutta en kyllä tarkalleen muista. Varmaan se siinä 35-50 €:n haarukassa on. Milloin olet menossa ottamaan? Minulla on kyllä Tonin numero ja se kyllä muistaakseni löytyy tuolta nettisivuiltakin. Ehkä kannattaa hänelle itselleen soittaa ja kysäistä, niin ei tarvitse arvailla. Ja Toni on niin mukava tyyppi että mielellään vastailee kaikenlaisiin kysymyksiin =)

    • Heini

      Itse otin lävistykseni Firelinessa silloin, kun Igor (Siperian hurtta) niitä kävi siellä vierailevana tähtenä puikottamassa. Maksoi 175 markkaa (ja aikaa on siis melkein kymmenen vuotta). On siis (luulatavasti) huomioitava devalvaatio/revalvaatio ja sitä rataa, mutta uskoisin tuon 30 euroa olevan aika liki.

    • Raipe

      Haluatko siis korun vai lävistyksen? Vai tiedätkö jo lävistyksen hinnan ja haluat tietää mitä se koru sitten vielä maksaa? Vai hinnan jollekin ihan muulle?

      Korujahan saa sitten taas myös muualta, jopa niitä aivan samoja killuttimia kuin Firessäkin.

    • zooworker

      ihan napaan tulevaa lävistystä tarkotin en pelkkää korua. Olisi kiva jos jollain olisi varmaa tietoa. Kaveria myös mietityttää kuinka paljon toi silmienväli maksaisi samaisella Tonilla?

    • ythh

      36e

    • carcass_1

      Oon ite käyny kans ottaa napakorun Tonilla ja hinta oli 35-50€. Entä tietäiskö kukaan kuinka paljon huulikoru maksaa siellä? Kiitos jo etukäteen vastauksista. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      97
      1128
    2. Kuin moni sun

      Perään on jäänyt itkemään?
      Ikävä
      71
      607
    3. Miten uimaportaat voivat maksaa 250 000 euroa?

      Ei mitenkään, jokainen täysjärkinen sen tietää. Ei se ihme ettei verovarat riitä. https://www.is.fi/taloussanomat/art-2
      Maailman menoa
      110
      587
    4. Rakas, ihana rakkain elämäni rakkaus

      Minäkin tarvisin ne sanat sinulta. Tosin annat sen tunteen läsnäolollasi.. jos vain me vielä nähdään.. pelkään sitä maai
      Ikävä
      34
      554
    5. Jussi kutsuisi eduskunnan koolle, jos joku pyytäisi

      Eikös oppositio ole huudellut eduskuntaa koolle jo monta viikkoa? "– En ole saanut siihen liittyvää pyyntöä tai toivett
      Maailman menoa
      94
      547
    6. Hei gaggelibylly ootko valmis?

      Tuun kohta hakee sut ratsullani miesprinsessa ❤️
      Ikävä
      74
      512
    7. Hyvä tietää

      Onko jotain, mitä hänen olisi hyvä tietää?
      Ikävä
      39
      491
    8. Martinalle onnea

      Kaunis Martina täyttää tänään 44 vuotta! Olkoon syntymäpäivä iloa ja onnea täynnä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      485
    9. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      62
      461
    10. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      47
      458
    Aihe