Hei!
Olisikos kellään kokemuksia, kumpi parempi Vivida sun vai Imedeen? ..vai onko eroa muussa, kuin hinnassa?
Olisikos kellään kokemuksia, kumpi parempi Vivida sun vai Imedeen? ..vai onko eroa muussa, kuin hinnassa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis mihin tarkoitukseen? Vivida sun on käsittääkseni aurinkokapseli jolle hyvä vaihtoehto on esimerkiksi Bioteekin vastaava (paljon halvempikin). Sitten taas jos haeskelet ihan kauneuskapselia, niin noiden lisäksi kannattaa tutustua myös Inversion Femmeen tai Evelleen.
Tosin useimmat kauneuskapselit on kalaöljy/vitamiiniseoksia jotka voi korvata vaikka monivitamiini/kalapilleri annoksella
niin, elikkä lähinnä onko millaiset erot ainesosissa ja onko eroa ruskettumisen suhteen?... toinen auttaa enemmän kuin toinen? ja onko esim. soluja suojaava vaikutus jommassakummassa tehokkaampi?
..mutta hankin jo vividanii... toimi ainakin viimekesänä kotosuomessa..nyt testiin ulkomaille! hyvä aurinkorasva päälle 20 suojakertoimella viel löydettävä myöskin..
ehdotuksia?
Kokeile samaa sarjaa oleva Vivida Sun spf20 aurinkovoide. On kaikki tarvittavat ihoa suojaavat ainesosat. Ihan paras!