JR; Ei voi olla totta!!!

En meinannut uskoa millään silmiäni, kun huomasin, että huseeraat täälläkin. Mä en ymmärrä mistä ihmeestä sä löydät energiaa tohon touhuus. Aiemmin otit kovin kiihkomielisesti kantaa vegaanipalstalla ja nyt sitten täällä. Sulla taitaa olla jonkinasteinen pakkomielle näistä ruokavalioasioista...kaipa sut seuraavaks löytää päihdepalstalta tai koti&keittiöstä valistamasta kyseenalaisella tiedollas...Get a life!
3492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yhtä turhia on näköjään viestisi tänne kuten toisaalle. Älä sekoita omaa fanaattisuuttasi ruoka-asioissani minun kokemuksiin ja opiskelujen kautta omaksumaani tietoon asiasta. Tottakai minulle saa esittää kritiikkiä ja aikuinen funtsii myös asioita itse.

Mielelläni tänne vastailen duunipäivän lomassa, kun kerran moni kyselee. Vegepalstalla oli paikallaan oikoa esim . sinun väitteitäsi b12 -vitamiinin lähteistä, jotka perustuivat ilmeisesti johonkin elämää suurempaa faktoja murtavaan uskoon. Parempi kai tarjota oikeaa tietoa tai pysyä hiljaa... joku voi vielä sairastua syödessään ruokasuolaa vitamiinien toivossa...

Jos jäi jotain hampaankoloon niin esitä asiasi allekirjoittaneelle. Muuten voit suksia vittuun tyhjine provokaatioinesi... nörtti!

Äänestä

ole rajoja.. kuinka moneen palstaan voi kirjoitella. palstan seriffinä en ainakaan moista huonoksi katso,päinvastoin!
itse ihmettelen miten asiasi liittyy laihdutukseen ?

Äänestä

...ihmeestä sinä olet tänne tiesi löytänyt? Eiköhän sinun olisi aika mennä takaisin viidakkoon banaania popsimaan?
Mielestäni on loistavaa, että on JR:n kaltaisia, jotka jaksavat nähdä vaivaa vastatakseen toisten kysymyksiin ja vielä asiantuntevasti. Itse en JR:n neuvoista ole löytänyt mitään huomautettavaa. Erittäin asiantuntevaa tekstiä.
Toivottavasti palsta pysyy tasokkaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HEH HEH kirjoitti:

En meinannut uskoa millään silmiäni, kun huomasin, että huseeraat täälläkin. Mä en ymmärrä mistä ihmeestä sä löydät energiaa tohon touhuus. Aiemmin otit kovin kiihkomielisesti kantaa vegaanipalstalla ja nyt sitten täällä. Sulla taitaa olla jonkinasteinen pakkomielle näistä ruokavalioasioista...kaipa sut seuraavaks löytää päihdepalstalta tai koti&keittiöstä valistamasta kyseenalaisella tiedollas...Get a life!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu