Juttelin ja nauroin esimieheni kanssa ja hän kertoi minulle kaikwnlaisia asiaoita joita en edes työtovereilleni vihjaise enkä kenellekään joten mulla ei ole tapana juoruta!En oo koskaan sotunut juoruamiseen ja läheiseni tietävät että minuun voi aina luottaa sillä en kerro juttuja eteenpäin ja jos jotain sanonkin niin en koskaan että kukaan edes aavistaa mistä ja kenenstä on kyse!Minä en todellakaan alennu sellaiseen! Tässä yksityiskohtia pomoistani eli YKSITYISKOHTA SUPI SUPI SUUREMPI YKSITYISKOHTA JA SALAISUUS HUIII MIKÄ KUISKAUS JA HUOKAUS no menikö perille? Älkää syyttäkö asiasta jota ette ole tajunneet! Lukekaa tarkemmin ja kun ette ymmärrä niin se on teidän tyhmyys ei todellakaan minun syyni joten se siitä ja sen kestävyydestä! Jatkakaa rauhassa paskanne jauhamista MINUA EI KIINNOSTA EVVVK !!!!!!
suuria salaisuuksia töistä
5
1347
Vastaukset
- supsypsup
että se on kertonu sulle asioita!
- Dr.
lääkkeen aika...
- jepu
Aika hyviä lääkkeitä akka on saanut, kun kuvitelmat vaikuttavat miltei todelta. Ei tämänpäivän työelämässä enää tollaisia ole (onneksi). Jatka vaan unien näkemisiä, saa taas jossain välissä sulle nauraa.
- jjjiiih
jepu kirjoitti:
Aika hyviä lääkkeitä akka on saanut, kun kuvitelmat vaikuttavat miltei todelta. Ei tämänpäivän työelämässä enää tollaisia ole (onneksi). Jatka vaan unien näkemisiä, saa taas jossain välissä sulle nauraa.
koko ajan eteenpäin...
- johanna
ihmiset käyttäisivät näitä keskustelupalstoja asioista puhumiseen eikä tällasiin hölöhölö-juttuihin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261