Juttelin ja nauroin esimieheni kanssa ja hän kertoi minulle kaikwnlaisia asiaoita joita en edes työtovereilleni vihjaise enkä kenellekään joten mulla ei ole tapana juoruta!En oo koskaan sotunut juoruamiseen ja läheiseni tietävät että minuun voi aina luottaa sillä en kerro juttuja eteenpäin ja jos jotain sanonkin niin en koskaan että kukaan edes aavistaa mistä ja kenenstä on kyse!Minä en todellakaan alennu sellaiseen! Tässä yksityiskohtia pomoistani eli YKSITYISKOHTA SUPI SUPI SUUREMPI YKSITYISKOHTA JA SALAISUUS HUIII MIKÄ KUISKAUS JA HUOKAUS no menikö perille? Älkää syyttäkö asiasta jota ette ole tajunneet! Lukekaa tarkemmin ja kun ette ymmärrä niin se on teidän tyhmyys ei todellakaan minun syyni joten se siitä ja sen kestävyydestä! Jatkakaa rauhassa paskanne jauhamista MINUA EI KIINNOSTA EVVVK !!!!!!
suuria salaisuuksia töistä
5
1356
Vastaukset
- supsypsup
että se on kertonu sulle asioita!
- Dr.
lääkkeen aika...
- jepu
Aika hyviä lääkkeitä akka on saanut, kun kuvitelmat vaikuttavat miltei todelta. Ei tämänpäivän työelämässä enää tollaisia ole (onneksi). Jatka vaan unien näkemisiä, saa taas jossain välissä sulle nauraa.
- jjjiiih
jepu kirjoitti:
Aika hyviä lääkkeitä akka on saanut, kun kuvitelmat vaikuttavat miltei todelta. Ei tämänpäivän työelämässä enää tollaisia ole (onneksi). Jatka vaan unien näkemisiä, saa taas jossain välissä sulle nauraa.
koko ajan eteenpäin...
- johanna
ihmiset käyttäisivät näitä keskustelupalstoja asioista puhumiseen eikä tällasiin hölöhölö-juttuihin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741