MIESTEN APUA!?!?!

Hei!
Mulla on aikasta erikoinen ongelma... Mulla on vanhojentanssit tulos ja mun pari paljasti pari päivää sit et se meinaa laittaa harmaan puvun sinne... =/ (itellä on keltanen)
Onko mulla oikeus sanoa mun mielipide asiaan? Mitä mieltä ootte?
Kiitos!
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ilmeisesti keltaista pukua käyttää nainen ja harmaata mies? Oletan, että miehellä harmaa.

Jos parisi ei ole mikään hyvä ystäväsi, vaan ainoastaan joku sattumalta valikoitunut luokkatoveri, kannattaa kommenteissa ehkä olla varovainen, että et turhaan loukkaa toista. Toivomuksia esitettäessä kannattaa myös etukäteen miettiä, onko parillasi realistisia mahdollisuuksia kohtuullisin kustannuksin vaihtaa pukunsa toiseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hesalainen,..,. kirjoitti:

Hei!
Mulla on aikasta erikoinen ongelma... Mulla on vanhojentanssit tulos ja mun pari paljasti pari päivää sit et se meinaa laittaa harmaan puvun sinne... =/ (itellä on keltanen)
Onko mulla oikeus sanoa mun mielipide asiaan? Mitä mieltä ootte?
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu