Tapasin tuossa aivan ihanan naisen, johon välittömästi ihastuin. Juteltiin, pussailtiin, olin aivan myyty mies.. Välillä ärsytti, kun naisen ystävä kärkkyi ja kyttäsi minua myös, vaikka näin vaan tuon toisen naisen. Oli se ystävä ihan ookoo, mutta ei yhtä hemaiseva läheskään. Ilta loppui kuitenkin, enkä saanut naisen numeroa, vaikka oisin halunnu. Jäin miettimään tuota naista, teki sen verran vaikutuksen..
Myöhemmin toisena iltana tuo ihanan naisen ystävä lyöttäytyi seuraani, oikein tyrkytti itseään.. Ihan mukava se oli, juteltiin ja ajattelin, et pannaan nyt paremman puutteessa. Ehkä tuota kautta pääsisin kosketuksiin sen ihanan naisen kanssa..? Nyt tää ystävä varmaan luulee, että oon enemmänkin kiinnostunut, vaikken kyllä ole. Eikö häntä häiritse se, että olen kiinnostunut hänen ystävästään, en hänestä? Onpas tyhmä akka.
Ihana nainen ja
12
2495
Vastaukset
- pilasit mahdollisuutesi
Miten voit edes kuvitella että panemalla (tai edes pussailemalla)ihastuksesi kaveria pääsisit kosketuksiin ihastuksesi kanssa? Ainut kosketus mitä voit tuollaisen jälkeen on odottaa sylky vasten naamaasi.
Vaikka tätä naisen kaveria ei asia tunnu häiritsevän, moni nainen pitää tuollaista kaikkia paremman puutteessa panevaa miestä täysin turhana tapauksena. - joo
Kyllä miehet on tyhmiä.
- ??......
niin tyhmältä,että tämän täytyy olla vain kertomus-provo tms.Eihän noin Uunoja voi olla?
- kakkonen on kakkonen
??...... kirjoitti:
niin tyhmältä,että tämän täytyy olla vain kertomus-provo tms.Eihän noin Uunoja voi olla?
Mies saattaa olla uuno, mutta entä tämä ystävänainen. Miten voi olla niin huono itsetunto, että joutuu tavotteleen toisen naisen hylkäämää (tai mitä nyt vaan) miestä? Annetaan kaikkien panna, mukavaa olla kakkonen?? :)
- jahkahcfkjah
kakkonen on kakkonen kirjoitti:
Mies saattaa olla uuno, mutta entä tämä ystävänainen. Miten voi olla niin huono itsetunto, että joutuu tavotteleen toisen naisen hylkäämää (tai mitä nyt vaan) miestä? Annetaan kaikkien panna, mukavaa olla kakkonen?? :)
tämä koko juttu voi olla totta,liian paksua hupistrooria taas täällä
- onhan noita
kakkonen on kakkonen kirjoitti:
Mies saattaa olla uuno, mutta entä tämä ystävänainen. Miten voi olla niin huono itsetunto, että joutuu tavotteleen toisen naisen hylkäämää (tai mitä nyt vaan) miestä? Annetaan kaikkien panna, mukavaa olla kakkonen?? :)
Noita kakkosnaisia on omassa lähipiirissäkin. En kyllä arvosta kovinkaan korkealle kyseistä toimintaa.
- vasta***
tyhmiä ovatkin kun iskevät kaverinsa deittejä:(
On niin tutun kuuloista. Mulla on yks likkakaveri joka on aina kiinnostunut(vaikkei sitä myönnä) mun miestuttavistani.
Mulla on vaativa maku ja se pitää varmaan oikopolkuna sitä että mulla on fiksu miestuttu niin se pääsee siten helpommin lähelle fiksuja miehiä.
Kun sillä on joku uusi "löytö" ja jos sattuu samaan ravintolaan, niin likkakaveri ei edes moikkaa ja piileskele uuden "löytönsä" kanssa. Varmaan ressu pelkää että mä yritän viedä siltä miehiä kun se itse on sellainen:(
- ......
Missä kaupungissa asutte?
- no joo
Kukahan se tyhmä on jos menee paneen sen kaveria josta on kiinnostunut?
Luuletko ettei se kaveri kerro sille ihanalle naiselle, ja luuletko että ihana nainen haluaa kaverinsa jämiä? enpä usko- en kusasiskaan
sitä likkakaveria päin. Etsisin kyllä uusia ystäviä. Mitä arvoa on kaverilla joka hässii kaverinsa kundituttuja?
- Halooo maa,täällä....
Mistä vitun planeetalta sinä olet kotoisin???
- Heh
Ei helv.. :D :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1254803Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa113479Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1303256Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss282706Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu832449Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181813Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91424Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1211299Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut101249Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41228